Václav Vydra létal u stropu a ministr spravedlnosti skončil ve vězení! PDF Tisk Email
Sobota, 18 Červen 2022 19:23

Oblíbený herec Václav Vydra je již několik let králem České pohádkové akademie. „Naše pohádková vláda je jednou z největších na světě, máme už 26 ministrů. Novým ministrem pohádkové spravedlnosti jsem dnes pasoval zpívajícího právníka Ivo Jahelku.

Královský akt se konal v pohádkovém prostředí Muzea fantastických iluzí mého ministra kouzel a iluzí Pavla Kožíška,“ uvedlo jeho veličenstvo Václav Vydra. Král také pokřtil Pohádkový cestovní pas pro všechny vandrovníky.

V muzeu se král a jeho ministři vyřádili doslova jako malí kluci. „Je to opravdu neskutečné zajímavá, originální a hlavně zábavná expozice.Dýchne zde na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí. Cítíte se zde jako v pohádkovém světě, kde je možné opravdu všechno“, užíval si expozici herec. Společně se svými ministry se proletěl u stropu antigravitačnímístnosti, proměnil se v trpaslíka nebo skončil jako trosečník Titanicu. Písničkář Ivo Jahelka si vyzkoušel lavici kata Mydláře.
Václav Vydra a Ivo Jahelka skončili ve vězení

„Je to vtipná iluze, kdy máte rozpůlené tělo, takže to vypadá, že vám někdo uřízl nohy. Zaujali mě i staré dobové mechanické optické klamy. Líbí se mi, že je to muzeum, kde si můžete na vše sáhnou a vyzkoušet si, jak optické klamy fungují“, uvedl doktor práv, který si vyzkoušel být sám vězněm ve středověké mučírně.

Před právníkem je i kouzelník maličký

„V našem muzeu se stanete součástí expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Těšit se můžete na více jak 150 interaktivních a hlavně zábavných exponátů,“ ŘÍKÁ PAVEL KOŽÍŠEK. Největší muzeum trikových iluzí v Praze je úžasné místo pro děti a dospělé, kde nebudete věřit vlastním očím! Svým provedením je zcela originální a odlišné od všeho, co bylo dosud nejen v České republice k vidění. Nejzábavnější muzeum v Praze najdete ve Vodičkově ulici u Václavského náměstí.

Kouzelník Pavel Kožíšek baletka Václav Vydra a zpívající právník Ivo Jahelka

Více na www.muzeumfantastickychiluzi.cz.

 

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2022 21:54
 

Reklama

Banner