Zkrásněla! Na koncertě Radima Flendera předvedla Hanka Krampolová nový vzhled PDF Tisk Email
Neděle, 07 Duben 2019 21:22

alt

Tuto středu jsme v baru Carpe Diem mohli zavítat na koncert rodící se hvězdy Radima Flendera. Muzikálový zpěvák totiž právě vydal své první album Stanice Svět, které je vlastne souhrnem zpěvákovy dvacetileté tvorby. Včerejší koncert byl tedy úplně první příležitostí slyšet celé album živě. 
Mezi hosty jsme zahlédli například  Dádu Patrasovou, která přišla podpořit svou dceru Aničku. Jiří Krampol s manželkou málem nedorazili, neboť cestou na koncert měli nehodu, když do jejich auta zezadu narazil nepozorný řidič. Jiří, i přes bolest hlavy, nakonec dorazil. Minulost kaskadéra se v něm holt nezapřela.
Hanka Krampolová ten den absolvovala velkou proměnu v kosmetickém salonu a moc jí to slušelo.
Radim nám nejen zazpíval své písně z alba Stanice svět, ale vrátil se i k tvorbě z předchozích let, kdy zůstal na pódiu sám s kytarou a bylo znát, že folkem to u něj začalo. U tří písní ho doprovázela Anička Slováčková, jejíž krásně procítěný zpěv byl pohlazením a nutno dodat, že jim to s Radimem hezky souznělo.

Po koncertě následovala bujará párty, kde všichni popíjeli a užívali večera, ale Hanka zůstala u nealka a bez cigaret a Dáda jí v tom nenechala samatnou.

Anička s Radimem Flenderem při vystoupení


Zdroj: Pamela Flenderová
Aktualizováno Pondělí, 08 Duben 2019 21:51
 

Reklama

Banner