Kultura
Marcela Březinová a nový muž po jejím boku? A co na to policajt Upír Krejčí? PDF Tisk Email
Pátek, 15 Leden 2021 18:15

alt

Náhodou! To není konstatování, ale název nového unikátního klipu, který spolu v podstatě během covidové pandemie natočili herec a muzikant Petr Batěk, zpěvačka Marcela Březinová i herec a komik Václav Upír Krejčí. A „díky“ koronavirové situaci měli ideální podmínky proto, aby jim jako kulisa mohly posloužit téměř prázdné Františkovy Lázně.

Aktualizováno Sobota, 16 Leden 2021 09:52
Celý článek...
 
Prodej kalendářů Gabriely Koukalové předčil očekávání PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Leden 2021 18:10

alt

Prodej kalendářů Gabriely Koukalové předčil očekávání! Přes půl milionu korun zamíří na charitativní účely. Jedna z nejhezčích žen českého sportu a moderátorka pořadu SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS před několika týdny pózovala pro prestižní lifestylový časopis pro muže Playboy. Z fotografií vznikl charitativní kalendář, který u fanoušků sklidil obrovský úspěch. Zájemci si kromě kalendáře zakoupili také nevšední zážitek v podobě večeře s moderátorkou nebo její autorský obraz.

Aktualizováno Sobota, 16 Leden 2021 09:41
Celý článek...
 
Pořad České televize slaví patnáct let na obrazovce PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Leden 2021 08:06

alt

Přes pět set osobností už odkrylo svou 13. komnatu. Pořad České televize slaví patnáct let na obrazovce? Cyklus 13. komnata, jenž patří mezi nejdéle vysílané publicistické relace České televize, slaví v lednu patnáct let své existence. Od roku 2006 pořad představil osudy více než pěti set osobností, bezmála tři desítky dalších uvede letos. V nových dílech se diváci dozví, jak přelomové životní situace zvládli nebo se s nimi vyrovnávají známé české osobnosti, jako jsou herečka Michaela Kuklová, kytarista Lubomír Brabec nebo moderátor Bořek Slezáček.

Aktualizováno Sobota, 16 Leden 2021 09:39
Celý článek...
 
Peroutka natočil videoklip, ve kterém utíká nahatý před přízraky PDF Tisk Email
Sobota, 02 Leden 2021 15:41

alt

Milan Peroutka dal o sobě se svou kapelou Perutě opět po delší odmlce vědět a poslal jasný vzkaz, že ačkoliv v posledních měsících nejsou živé produkce možné, rozhodně nehodlají svou hudební kariéru pověsit na hřebík. Pro nový videoklip si vybral singl “Svítání” a představil tak novou vyzrálejší tvorbu, která je překvapením i pro jeho fanoušky a zároveň ochutnávkou nové desky, která vyjde na jaře.

Aktualizováno Středa, 06 Leden 2021 16:31
Celý článek...
 
René Junior se rozhodl, že místo křtu udělá vánoční klip. A dočkal se tvrdé kritiky PDF Tisk Email
Středa, 30 Prosinec 2020 00:42

Ani ne rok po tom, co sexy saxofonista René Junior vydal svou druhou desku, Digital Transition, přichází s novým albem, LIVE Christmas. Čas, který letos kvůli pandemii koronaviru nemohl trávit hraním v klubech a na soukromých akcích, využil právě k tvorbě nové desky: „Po vánočním albu jsem toužil už několik let. Letos přišla správná chvíle se do něj pustit. Kdy jindy se zaměřit na kouzlo vánočních svátků než po roce, jako byl tento,“ vysvětlil Junior.

Aktualizováno Pátek, 01 Leden 2021 08:54
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 129

Reklama

Banner