Kultura
Česká televize uvede dokument o ikoně českého modelingu Miladě Karasové PDF Tisk Email
Neděle, 28 Listopad 2021 07:02

alt

Začínala jako modelka v bývalém Československu – bez kadeřníka, make-up artisty a konkrétního cíle. Na konci osmdesátých let už úspěšně vyhledávala pro francouzskou agenturu nové tváře, načež si založila vlastní, která dala světu Terezu Maxovou, Evu Herzigovou, Simonu Krainovou nebo Taťánou Gregor Brzobohatou. Zpověď zakladatelky českého modelingu, Milady Karasové, uvede Česká televize v premiérovém dokumentu Krása na prodej v úterý 7. prosince od 21:35 hodin na programu ČT2.

Aktualizováno Neděle, 28 Listopad 2021 08:30
Celý článek...
 
Na Malostranském náměstí teklo mléko a strdí PDF Tisk Email
Neděle, 28 Listopad 2021 06:59

alt

Tři Ceny Thálie, čtyři Jihočeské Thálie, čestná cena festivalu Opera a Výroční cena Opery plus. Uhádnete, o kom je řeč? O jedné z nejobsazovanějších českých sopranistek, Janě Šrejma Kačírkové, která v Profesním domě na Malostranském náměstí křtila své debutové album Když láska přilétá. Koncertem provázel moderátor a hlasatel Alexandr Hemala a kmotry alba se stali Barbora Kodetová, Pavel Šporcl, Jitka Zelenková a starosta Prahy 1, Ing. Petr Hejma, který převzal nad deskou záštitu.

Aktualizováno Neděle, 28 Listopad 2021 08:35
Celý článek...
 
Divadlo BRAVO! vzdá čest velikánovi české pantomimy Borisi Hybnerovi PDF Tisk Email
Sobota, 27 Listopad 2021 20:16

 

alt

Český mim a herec Boris Hybner byl v 80. letech neodmyslitelně spjatý s Branickým divadlem. Pořádal zde Mim Session, divácky oblíbené komponované večery, během kterých oslovení umělci vystupovali na zadané téma. V letošním roce by Boris Hybner oslavil osmdesátiny. Dcera umělce Vanda Hybnerová a český mim a performer Radim Vizváry toto výroční připomenou návratem legendární Mim Session na pódium divadla v Braníku, které dnes funguje pod novým vedením s názvem Divadlo BRAVO!.

Aktualizováno Neděle, 28 Listopad 2021 08:28
Celý článek...
 
Václav a Jan Neckářovi pokřtili herci a hudebníkovi Petru Baťkovi jeho debutové CD PDF Tisk Email
Sobota, 27 Listopad 2021 18:36

alt

Herec, textař a hudebník Petr Batěk vydává debutové album V mapách! Zpívá na něm i se svými dětmi. Kmotry byli Václav a Jan Neckářovi, režisér velkofilmu i syn Wericha. Petr Batěk je nejenom divadelní, televizní a filmový herec, ale i hudebník, textař, skladatel a básník.

Aktualizováno Neděle, 28 Listopad 2021 09:47
Celý článek...
 
V Praze probíhá natáčení mezinárodního koprodukčního sci-fi filmu Bod Obnovy PDF Tisk Email
Pátek, 26 Listopad 2021 10:45

alt

S etickou otázkou nesmrtelnosti, ale i s řadou dalších ožehavých témat, si originální formou pohrává nový detektivní sci-fi film režiséra Roberta Hloze Bod Obnovy. Snímek, který vzniká v koprodukci čtyř zemí, se aktuálně natáčí v Praze a v příštím týdnu se filmaři přesunou na Slovensko a do Polska. Bod Obnovy ukazuje svět blízké budoucnosti, ve které je možné oběti nehod či vražd znovu oživit, což přináší řadu nečekaných situací.

Aktualizováno Neděle, 28 Listopad 2021 08:14
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 143

Reklama

Banner