Užijte si barvení vlasů PDF Tisk Email
Sobota, 14 Červenec 2018 11:57

alt

Krásné a zdravé vlasy jsou snem každé z nás. A sny se mají plnit! Chcete, aby vaše vlasy zářily a pyšnily se nádherným barevným odstínem, ale ne za každou cenu. Přejete si barvit si své vlasy v pohodlí domova a takovou barvou, která je nepoškodí. Takovou, která bude mít ve svém složení přírodní ingredience.

 

alt

Unikátní gelová konzistence

Chcete si užít každou minutu vašeho života, takže i chvíle, jež patří péči o vaši krásu. Tato přání se nyní mohou stát skutečností, díky nové značce vlasových barev Pure Color od Schwarzkopf, kterou na trh uvádí společnost Henkel Česká republika. Jde o první vlasové barvy s unikátní gelovou konzistencí, jež díky svému složení zajistí vlasům během barvení hloubkovou hydrataci. Dodá jim tak nejen dlouhotrvající lesklý a intenzivní odstín, ale také péči, kterou si zaslouží.

Jednoduché a rychlé barvení

Vlasové barvy Pure Color představují novou dimenzi barvení vlasů. Díky nim se stane tato činnost zábavou. Navíc barvení vlasů je díky složení barev Pure Color jednoduché a rychlé. Barva i vyvíjecí emulze jsou vytvořené ze stejné gelové báze, která zajišťuje jednodušší přípravu i samotné nanášení na vlasy. Hustý gel z vlasů nestéká, a navíc se dobře oplachuje.

Složení

Barva obsahuje extrakty z aloe vera, kaktusu a olej z jojoby. Navíc nabízí unikátní technologii Aquaxyl, která funguje na stejném principu jako cukr. Ten totiž dokáže zachytit a udržet díky elektrostatice molekuly vody. Díky tomu barvy poskytují vlasům velkou porci potřebné hydratace a vlasy jsou pak krásně lesklé, hebké a snadno se rozčesávají.

  • Barvy na vlasy Pure Color jsou dostupné od ledna 2018 ve dvaceti trendy odstínech za doporučenou cenu 149,90 Kč.
Aktualizováno Neděle, 15 Červenec 2018 12:04
 

Reklama

Banner