Česká rodinná firma stojí za vývojem moderního přípravku na krytí šedin a odrostů PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Duben 2018 18:34

alt

Dokonalé krytí šedin a odrostů až do dalšího umytí vlasů je zde. Našli jste si první šedivý vlas nebo vás trápí odrosty? To vše můžete vyřešit během několika vteřin na takové úrovni, že se nemusíte obávat vydat třeba i na významnou společenskou událost.

 

Práte se, jak toho docílíte, jaký zázračný přípravek vám během chvilky zlepší náladu a zachrání reputaci? Na to je snadná odpověď. Spasí vás Colorwin, novinka ze světa vlasové kosmetiky. Jeho složení je naprosto unikátní a z pochopitelných důvodů je chráněno užitným vzorem. To, co však můžeme prozradit je, že obsahuje minimum silikonu, který je nahrazen zcela bezpečným methylalem, jenž se po aplikaci okamžitě odpaří. Dnes, kdy se ve světě klade mnohem větší důraz na nezávadnost kosmetiky a ustupuje se od používání parabenů, sulfátů a silikonů, patří vlasový korektor Colorwin mezi ty bezpečné. Je totiž oproštěn od zbytečně zatěžujících chemických přísad.

Věděli jste, že dlouhodobé používání silikonu vytváří na vlasech film, který se postupem času z nich nedá smýt? Ty jsou pak křehké a více se lámou, protože přišly o své přirozené vlastnosti  a vysychají.  S Colorwinem vám nic takového nehrozí, ten snadno a jednoduše smyjete. Navíc je opatřen speciálním rozprašovačem, který vlasy překrývá ultra tenkou vrstvou, takže je zbytečně nezatěžuje a zachovává jejich jemnou texturu, navíc dobře odolává česání. Další jeho předností je jednoduchá aplikace, díky intenzivním profesionálním pigmentům, které jsou zárukou přirozeného vzhledu.

alt

Colorwin není jen první pomoc, ale i pomocník, který rozhodně nesmí chybět  mezi vašimi přípravky vlasové kosmetiky. Pro šetrný přístup k vlasům si ho oblíbíte jistě i vy. Je to jediný sprej na českém trhu, který poskytuje až 50 aplikací z jediného spreje, čímž se rozhodně  řadí mezi nejekonomičtější variantu, jak překrýt odrosty a zamaskovat šediny mezi jednotlivými barveními.

Colorwin  je dostupný ve třech odstínech: Tmavě hnědá/černá, Světle hnědá a Blond. Je až neuvěřitelné, že například sprej v odstínu blond dokáže překrýt nejen šedivé prameny, ale i tmavé odrosty. Po nanesení se jakýkoli z odstínů dokonale sladí s vaší přirozenou barvou vlasů. Věřte, výsledek je okamžitý a naprosto ohromující. A ještě jeden bonus Colorwin má, příjemně voní, díky hypoalergennímu parfému.

Návod k použití:

  • Sprej před použitím pořádně, aspoň 5 vteřin, protřepejte.
  • Aplikujte na suché vlasy. Sprejujte v krátkých dávkách ze vzdálenosti 10 -15 cm, dokud nebudou šedé vlasy rovnoměrně pokryté.
  • Během několika vteřin přípravek na vlasech zaschne a vydrží až do dalšího mytí vlasů.

alt  

Nové trendy ve vlasové kosmetice 

Dostali jste se do časového presu nebo váš kadeřnický salon nemá žádné volné okénko, a vy prostě potřebujete vypadat skvěle? Snadná pomoc je tady. Dovolte, abychom vám představili Colorwin novinku ze světa kosmetiky na krytí šedin a odrostů.

Jeho složení je naprosto unikátní, obsahuje totiž jen minimum silikonu, který nahrazuje zcela bezpečný methylal, jenž se po aplikaci okamžitě odpaří a navíc je oproštěn od zbytečně zatěžujících chemických přísad. Aplikuje se pouze na místa, kde jsou šediny a odrosty viditelné.

Vlasový korektor Colorwinem je opatřen speciálním rozprašovačem, který vlasy překrývá ultra tenkou vrstvou, takže je zbytečně nezatěžuje a zachovává jejich jemnou texturu. Další jeho předností je obsah intenzivních profesionálních pigmentů, které jsou zárukou přirozeného vzhledu. Je to jediný korektor na českém trhu, který poskytuje až 50 aplikací z jediného spreje, čímž se rozhodně  řadí mezi nejekonomičtější variantu, jak překrýt odrosty a zamaskovat šediny před dalším barvením. Pro šetrný přístup k vlasům si ho oblíbíte jistě i vy.

Colorwin  je dostupný ve třech odstínech: Tmavě hnědá/černá, Světle hnědá a Blond. Je až neuvěřitelné, že například sprej v odstínu blond dokáže překrýt nejen šedivé prameny, ale i tmavé odrosty. Po nanesení se jakýkoli z odstínů dokonale sladí s přirozenou barvou vlasů. Věřte, výsledek je okamžitý a naprosto ohromující. A ještě jeden bonus Colorwin má, příjemně voní, díky hypoalergennímu parfému.

Už se vám někdy stalo, že vaše kadeřnice neměla čas nebo nečekaně onemocněla přesně v den, kdy jste ji potřebovali nejvíce, proto jste nemohli zazářit na nějaké mimořádné události? Tak toho se už rozhodně bát nemusíte, na trh byl uveden vlasový přípravek Colorwin. Tento sprej váš problém s šedinami či odrosty v několika vteřinách vyřeší. Za Colorwin sprejem stojí PharmDr. Jolanta Kantor, která nemohla takový produkt na českém trhu najít a tak se rozhodla ho vyvinout a vyrobit sama.

Představte v krátkosti  čtenářům Vaší společnost.

Firma vznikla v roce 2015. Objevili jsme prostor ve vlasové kosmetice, kterému se zatím nevěnovalo moc pozornosti, konkrétně  šlo o krytí šedivých vlasů a odrostů. Většina firem  vyráběla barvy na vlasy, ale jinak nic. Napadlo nás, že lidé s šedivými vlasy by uvítali více přípravků a způsobů pro překrytí  pro ně nepřijatelných šedin. Velice se nám zamlouvala myšlenka uvést novou značku a obohatit tento segment o nové nápady a nové přípravky

Jak se zrodil nápad vyrábět spreje Colorwin?

Existuje rčení, že nic tak neposiluje jako vlastní hendikep. Jelikož jsem já sama měla šedivé odrosty a zkoušela jsem je maskovat kdejakým způsobem. Hledala jsem rychlé a jednoduché řešení. A pak jsem ho našla, ale už jako hotovou věc na regálu v obchodě v USA. Chtěli jsem ho nejdříve dovážet do Evropy, ale nakonec jsme se rozhodli, že si vyvineme a vyrobíme náš vlastní sprej. Cesta však byla víc klikatá, než jsme si uměli představit.

Jaké byly začátky vašeho podnikání?

Vystudovala jsem farmaceutickou fakultu. Pracovala jsem v lékárně a časem jsem se stala spolumajitelkou pěti lékáren. Manžel se 25 let věnoval byznysu ve velké české firmě. Vždycky jsem snila o tom mít svoji vlastní značku. Zkušenosti, odvahu a chuť se pustit do nové výzvy jsme měli dostatek, zaregistrovali jsme značku Colorwin a vše začalo.

Víme, že pracujete společně, což může být nejen vzájemnou, ale především velkou výzvou. Můžete prozradit návod, jak mít skvěle fungující rodinnou firmu a spokojené manželství?

Rodinná firma má obrovskou výhodu v tom, že si pravidla nastavujete sami. Samozřejmě, aby vše fungovalo, musí i zde být disciplína a řád. S tím u nás nikdo nemá problém. Snažíme se vše dělat poctivě a s láskou. Pokud nás něco nebaví, vyhodnocujeme, jak to udělat lépe, aby nám to dělalo radost. Překážky jsou k tomu, aby se zdolávaly. Člověk musí být otevřený k novým věcem, k novému poznání. Velmi důležité je naše odhodlání a nastavení.

Pokud máte vedle sebe partnera, na kterého je spoleh, který se umí povznést nad nedokonalosti, rád se s vámi zasměje, tak to funguje v manželství i ve firmě.

Co byste řekla, že je největším přínosem Vašeho spreje Colorwin?

Naším cílem bylo vyvinout sprej, který bude fungovat rychle a jednoduše, bude zcela bezpečný a bude obsahovat nezávadné látky. Než se nám to vše podařilo skloubit a uvedli jsme sprej na trh, tak už byly v prodeji spreje od jiných firem. Avšak náš sprej má jednu velkou výhodu. Oproti většině sprejů ve světě se nám povedlo nahradit tekutý silikon, jako hlavní nosnou látku, za bezpečný methylal. Silikon při pravidelném používáni se postupně na vlasech vrství a vytváří film, který nejde smýt. Vlasy pokryté silikonem vysychají, křehnou, více se lámou, ale hlavně se špatně barví. Oproti tomu methylal   ve spreji Colorwin se po aplikaci okamžitě odpaří a nezatěžuje vlasy vůbec. Vlasy jsou překryté velmi jemnou vrstvou pigmentu, ale nejsou slepené. Pigment se z vlasů jednoduše vymývá běžným šamponem. Složení spreje Colorwin hodně oceňují kadeřnice, které se potýkají s následky používání kosmetiky se silikonem ve své dennodenní práci.

alt

Používáte sprej i Vy sama?

Samozřejmě i celá naše rodina a známí.

Dokázala byste říct, jaké ženy nejčastěji Váš sprej používají?

Náš sprej je vhodný pro všechny ženy, které už řeší první šedé vlasy, ale i pro ty, které mají výrazné odrosty. Starší ženy si pravidelně barví vlasy, ale dobře znají ten pocit, kdy se opět odrosty ukazují a návštěva kadeřníka je v nedohlednu. S naším sprejem se mohou cítit upravené a mladší během chvilky.

Spreje jsou vyráběny ve třech barevných odstínech, ale všechny ženy nemají jen jeden odstín hnědé... umí se sprej přizpůsobit různým odstínům vlasů?

Na začátku jsme na trh uvedli tři barvy sprejů, které pokryjí velkou škálu barevných odstínů vlasů. Tmavě hnědý sprej se skvěle hodí pro tmavovlásky a také i černovlásky. Světlé hnědý sprej prokáže službu těm, kdo mají vlasy světle hnědé, kaštanové a měděné. Blond sprej, který kryje i tmavé odrosty je určený světlým blondýnkám. Protože se sprej aplikuje na úzkou plochu, dochází k perfektnímu splynutí přirozené barvy a barvy spreje.

Samozřejmě pracujeme na rozšíření barevné škály našich sprejů. Momentálně připravujeme k uvedení černý sprej.

Chystáte i nějaké další novinky v řadě Colorwin?

Ano, chceme uvádět postupně další zajímavé výrobky se značkou Colorwin pro krytí šedin. A nejen pro ženy. Chceme řadu Colorwin rozšířit i o přípravek pro muže a konkrétně šampon k potlačení šedin. V brzké době bychom také ještě chtěli uvést na trh korektor na krytí šedin ve čtyřech odstínech.

PharmDr. Jolanta Kantor

www.colorwin.cz

Aktualizováno Pondělí, 14 Květen 2018 11:38
 

Reklama

Banner