Ochrana barvy a okouzlující lesk pro vaše vlasy PDF Tisk Email
Úterý, 02 Leden 2018 18:34

alt

Jemné vlasy bývají často mdlé a postrádají objem. Vše, co v takovém případě potřebujete, je vlasová péče, která vlasy posílí a vyplní jejich strukturu zevnitř. Vsaďte na novinku Gliss Kur Supreme Fullness, která udělá s jemnými vlasy doslova zázraky a vdechne jim nový život.

 

Receptura této řady obsahuje speciální komplex, jež vyplní narušené mikrovazby uvnitř vlasu, díky čemuž je pak vlasová struktura hustší. Řada obsahuje šampon, balzám, expresní regenerační balzám ve spreji a vlasovou regenerační masku v kelímku. Zajišťuje nejen optimální vlasovou péči, ale navíc zajistí také okamžitý objem již od první aplikace.

Gliss Kur Supreme Fullness Balzám pro slabé a jemné vlasy 200ml

Nová řada vlasová péče Gliss Kur Supreme Fullness představuje řešení pro jemné vlasy, kterým chybí pevnost a objem. Díky speciální receptuře budou vlasy viditelně silnější a budou působit hustším dojmem, a to od kořínků až ke konečkům. Poškozené vlasy budou obnovené jak na povrchu, tak i hluboko uvnitř. Aby byl výsledek vaší péče co nejlepší, doporučuje se používat šampon, kondicionér i další produkty stejné řady. Platí to zejména u jemných vlasů.

Kromě šamponu obsahuje řada Gliss Kur Supreme Fullness také balzám, který vlasy posílí a dopomůže k jejich snadnému rozčesání po umytí. Po jeho opláchnutí následně vlasy vypadají zcela zdravé. Expresní regenerační balzám zajistí, že vaše vlasy dostanou všechny živiny, které po celý den potřebují. Vlasová maska pak dodá vlasům hloubkovou výživu a plnost tím že napomůže vyplnit vnitřní vlasové vazby.

S nástupem chladného zimního počasí se obvykle zhoršuje kvalita našich vlasů. Bývají vysušené a lámavé, třepí se a postrádají vitalitu.

alt

Na vině jsou především nepříznivé klimatické podmínky a časté přechody z přetopených místností do mrazu i nošení přikrývek hlavy. Značka Gliss Kur nabízí řešení v podobě limitované „zimní“ řady Gliss Kur Winter Repair. Jde o první řadu vlasové péče vytvořené speciálně pro regeneraci vlasů během zimního období. Nabízí šampon, balzám, regenerační expres balzám a okamžitou regenerační masku. Nová řada Gliss Kur Winter Repair byla vyvinuta speciálně pro péči o vlasy v chladných měsících roku. Vysoce účinná receptura s pečujícím regeneračním sérem pečuje o vlasy poškozené suchým teplým vzduchem z topení, mrazem a studeným větrem či nošením čepic a šál. Má také antistatický efekt a zvyšuje odolnost vlasů. Gliss Kur Winter Care je dokonalým řešením, jak poškozeným vlasům v zimě zdravě vypadající, intenzivní a dlouhotrvající lesk, hebkost a krásu.

Aktualizováno Neděle, 07 Leden 2018 18:45
 

Reklama

Banner