ENVY přináší novou skincare značku SIMPL THERAPY – komplexní péči o každou pleť PDF Tisk Email
Středa, 23 Listopad 2022 06:02
SIMPL THERAPY
SIMPL THERAPY je nová řada, která staví na jednoduché, srozumitelné, a přitom velmi efektivní péči o pokožku bez ohledu na typ, gender a věk.

Co je SIMPL THERAPY?

Jednoduchá, kvalitní, funkční, zábavná. Filozofií řady SIMPL THERAPY je přinášet maximálně srozumitelnou a zároveň plně funkční péči o pokožku, nad kterou nemusíte přemýšlet. Je totiž tak intuitivní a snadná na používání, že svůj čas a energii můžete věnovat jiným věcem než kosmetice, která se v posledních letech stala natolik komplikovanou záležitostí, že se v ní většina spotřebitelů ztrácí. Věříme, že každodenní péče o pleť má být záležitost jedné minuty. Věříme v základy v podobě tříkrokové rutiny – čistění, aktivní péče a hydratace.

Proč SIMPL THERAPY?

„Chtěla jsem přinést na trh kosmetickou řadu, která bude snadno pochopitelná i pro úplné začátečníky a zároveň velmi kvalitní a funkční, aby uspokojila i skintellektuály,“ vysvětluje Natálie Selveková, zakladatelka ENVY.

 

alt
alt

 

V čem se SIMPL THERAPY liší?

Přístupem, obsahem, designem, kvalitou. Nerozdělujeme pokožku podle typu, genderu ani věku. Používáme roky prověřené ingredience, z nichž každá má své jasné a zcela nezastupitelné místo. A aby to nebylo jen vážné a nudné, dali jsme si záležet i na tom, aby používání produktů bylo zábavné. Svou rutinu si snadno sestavíte sami, snadno se zorientujete v nabídce sér a krémů (čisticí produkty uvedeme v roce 2023). Neustále víte, jak produkty správně používat. Jednoduše si zkontrolujete, kolik produktu v obalu zbývá.

Jaké produkty najdete v řadě SIMPL THERAPY?

Čtyři séra (hydratační, antioxidační, na póry, protivráskové), čtyři krémy (s různým obsahem olejů – 5, 10, 20 a 30%), u nichž na první pohled vidíte jejich funkci a vhodnost právě pro vaši pokožku.

Pro koho je SIMPL THERAPY?

Pro všechny. Dali jsme si maximálně záležet na tom, aby každý produkt do posledního detailu byl stoprocentně inkluzivní. Bez ohledu na typ pleti, věk, gender.

Jsou produkty SIMPL THERAPY veganské?

Ano, složení každého séra a krému jsme vyvinuli tak, aby vyhovovalo i veganům. Samozřejmostí je, že žádný z produktů nebyl testován na zvířatech. Všechny produkty vznikli a vyrábějí se na Slovensku.

Kde se produkty SIMPL THERAPY prodávají?

Na e-shopu simpltherapy.com a našich klinikách v Praze, Bratislavě a Košicích.

Ceny a podrobný popis jednotlivých produktů a jejich klíčových ingrediencí najdete na www.simpltherapy.com

Aktualizováno Středa, 23 Listopad 2022 07:47
 

Reklama

Banner