„Chyť to za správný konec“ - Bořek Slezáček si hraje na Mela Gibsona. PDF Tisk Email
Středa, 13 Duben 2011 08:04

na oplatku borek depiluje katku

 

Bořek Slezáček s Katkou Sokolovou se sešli, aby všem s příchodem jara ukázali, že krásné nohy může mít každá žena, když jsou krásně hebké a jemné. Depilační pásky už naštěstí neslouží jako mučící nástroje, musíte ale vědět, jak pásky správně uchopit.

Se slovy „Chyť to za správný konec“vítali návštěvníky pasáže Myslbek  a předváděli, jak snadné je mít sametové a přitažlivé nohy.

Mám s depilací zkušenosti, nejsem v tomhle směru žádný začátečník.“ říká Bořek.“Nechal jsem si před časem z recese depilovat hrudník v kosmetickém salonu. Chvilku jsem pak vypadal jako Schwarzeneger. Možná, že bych dopadl lépe, kdybych si koupil Veet a depiloval se sám. Sleduju, že od té doby se technologie zlepšila a depilace by už jako mučící nástroj neobstála.“, směje se sympatický moderátor.„Depilace je nepoměrně elegantnější než žiletka. Moje nejmilejší vizuální zkušenost s depilací pochází z filmu Po čem ženy touží s mým oblíbeným hercem Melem Gibsonem, proto jsem dnes odstranil fén, abych nedopadl stejně.“

katka ale vi za jaky konec to ma spravne chytit

Katka Sokolováse může pochlubit tím, že má jedny z nejdelších a nejkrásnějsích nohou, a tak jim věnuje patřičnou péči. Pravidelná depilace, hydratace i masáž je samozřejmou péčí. Katka to bere spíše ale relaxačně, svou krásnou postavu má již od dětství a může si dopřávat, aniž by se musela nějak zvlášť hlídat. Ráda se ale hýčká, a tak si čas od času dopřeje tu nejlepší péči.

„Práce modelky je časově dost náročná, někdy máte více akcí v jeden den a prostě nestíháte. Možná se to nezdá, ale někdy dorazí holky na akci s neoholenými nohami, a musí se to nějak pořešit na místě. Je skvělé mít po ruce jednoduché depilační pásky.“,konstatuje Katka. „Je to praktické a hlavně na rozdíl od holení depilace má dlouhodobější účinek. Hodně lidí se toho bojí, protože to bolí, ale stačí se otrkat a párkrát vyzkoušet, pak už to nebolí.“, dodává s úsměvem.

borek s katkou

Aktualizováno Středa, 13 Duben 2011 08:21
 

Reklama

Banner