Renomovaná britská značka Crabtree & Evelyn nově v centru Prahy. PDF Tisk Email
Pátek, 11 Březen 2011 20:36

 „Pobočka Crabtree & Evelyn v zahradě Slovanského domu je po prodejně v OC Chodov druhou v Praze, která nabízí úplný sortiment výrobků od péče o ruce a tělo přes doplňky do interiéru až po delikátní potraviny - čaje, sušenky a zavařeniny. Tím naše úsilí o rozšíření prodejní sítě nekončí, čerstvou novinkou je e-shop, který umožňuje i mimopražským klientům v klidu domova nakoupit jejich oblíbené výrobky,“ říkají majitelky obchodů Crabtree & Evelyn Jana Maříková a Patricie Pražáková.

 

 

Otevřením nové prodejny ve Slovanském domě(Na Příkopě 22) a zprovozněním vlastního e-shopu(na stránkách www.crabtree-evelyn.cz) jde britská značka Crabtree & Evelyn vstříc zákazníkům, a výrazně tak zvyšuje dostupnost svých výrobků.

Spolu s novým obchodem a e-shopem Crabtree & Evelyn představuje také novou komplexní řadu kosmetické péče o tělo doplněnou o interiérové vůně Modern English Floralss neodolatelnou vůní rozkvetlé zahrady.

První obchod celosvětově úspěšné kosmetické značky Crabtree & Evelynv České republice byl v říjnu loňského roku otevřen v pražském obchodním Centru Chodov. Vyhlášená britská značka s tradicí sahající až do roku 1972 sází na léty prověřenou výrobu za použití přírodních surovin prvotřídní kvality a půvabný, decentní design svých produktů, což ve výsledku dává blahodárný požitek z každodenního používání. Crabtree & Evelyn byla ve svých počátcích malou rodinnou firmou, která se specializovala na luxusní mýdla, postupně se proměnila ve světového výrobce originálních přírodních vůní, luxusní tělové kosmetiky, gurmánských specialit a dárků pro zákazníky, kteří si užívají kultivovaný životní styl. Důkazem špičkové kvality je také fakt, že jde o oblíbenou kosmetickou značku britské královské rodiny.

Aktualizováno Pátek, 11 Březen 2011 20:55
 

Reklama

Banner