Lush ředstavuje Glow Sticks tuhé rozjasňovače PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Srpen 2018 17:31

Glow sticks

 

Lush představil novinku Glow Sticks, která bude dostupná pouze po dobu jednoho měsíce! Jedná se o řadu pěti pečujících, multifunkčních, cruelty free, veganských tuhých rozjasňovačů, které rozhodně musíte mít. Glow Stick jsou inspirovány ptáčky a jejich lehoučkými a zářivými pírky plných něžných barev a lesku. Jména jednotlivých tyčinek jsou inspirovány zakladatelem Markem Constantinem a jeho vášní pro přírodu a ptactvo.

 

Dostupné v pěti odstínech, Vegan a cruelty-free, Třpyt bez použití plastických třpytek, Plné čerstvých a o pleť pečujících ingrediencí.

V pondělí 20. srpna 2018 Lush představil novinku Glow Sticks (379 Kč/ks), řadu pěti pečujících, multifunkčních, cruelty free, veganských tuhých rozjasňovačů. Dostupné pouze na měsíc, exkluzivně na: https://cz.lush.com/

Glow Sticks jsou naprosto úžasné díky rozmanité a snadné aplikaci. Rozjasňovač nanášejte na vystouplá místa na obličeji – na lícní kosti, pod oční oblouky, nad retní žlábek, na kořen nosu, ale i na oči a rty – podle vlastní volby.

Třpyt bez plastu

alt

Produkty Lush, ať už třpytivé či nikoli, obsahují potravinářské barvivo (jak jen to je možné), syntetickou slídu, minerály a přírodní škroby. Všechny třpytky, které se vydají potrubím z vaší koupelny, a z nichž některé si najdou cestu i do oceánu, jsou neškodné pro životní prostředí a k jejich produkci není využívána dětská práce. Používáme i další pigmenty s borosilikáty, tenoučké „skleněné vločky” z různých minerálů, jako vápník a sodík, potažené vrstvou barviva. Z hlediska životního prostředí jde o přirozeně se vyskytující materiály, stejně jako používaná barviva.

Pečující ingredience

Extra panenský bio kokosový olej má svůj původ na ostrově Nias v Indonésii. Je lehký a má spoustu blahodárných účinků na pleť. 10 % výdělku z prodeje tohoto oleje putuje od výrobců na financování sociálního vybavení na ostrově. Arganový olej, který posiluje a vyživuje pleť, je odborně sklízen a zpracováván ženským družstvem v Maroku.

O řadě

Glow Stick rozjasňovače dostupné v pěti odstínech, jsou inspirovány ptáčky a jejich lehoučkými a zářivými pírky plných něžných barev a lesku. Jména jednotlivých tyčinek jsou inspirovány zakladatelem Markem Constantinem a jeho vášní pro přírodu a ptactvo.

alt

ROBIN
tuhý rozjasňovač – 379 Kč/ks

Trocha lichotivé třpytivé růže pro svěží a rozzářené tváře. Nechte tenhle veganský multifunkční rozjasňovač propůjčit vaší pleti živý
a veselý vzhled. Hřejivé a zářivé růžové podtóny jí dodají přirozený sváteční lesk a zdravý jas, ať je léto nebo mráz.

alt

LARK
tuhý rozjasňovač – 379 Kč/ks

Ten nejsladší rozjasňovač, co dá vyniknout vašim rysům s pomocí nebeského třpytu ve studených odstínech jiskřivého šampaňského. Jemně projasní pleť nebo rozzáří make-up, je veganský a vaši pleť ozdobí dokonalým leskem.

alt

ROCK DOVE
tuhý rozjasňovač – 379 Kč/ks

Kdykoliv budete chtít jít proti proudu, sáhněte po tomto veganském multifunkčním rozjasňovači. Nechte svůj make-up zazářit v lehkých lila odstínech jemných jako pírko, nebo se odvažte a dopřejte si ametystový jas. Je jenom na vás, kam se s tímhle nahatým zkrášlovadlem zbaveným plastů necháte unést.

PEACOCKalt
tuhý rozjasňovač – 379 Kč/ks

Odvaha se cení, a proto se zářivě modré a zelené pigmenty spojily, aby se za vámi všichni jen otáčeli. Dejte prostor paví modři se zlatými podtóny, a když vás lehké rozjasnění přestane bavit, jste s pomocí tohohle multifunkčního veganského rozjasňovače jen jiskru od koketně zářivých odstínů.

alt

IBIS
tuhý rozjasňovač – 379 Kč/ks

Tento veganský rozjasňovač je perfektní multifunkční nástroj
k „dewy” make-upu oroseného vzhledu a zdravého jasu. Omlazující arganový, kokosový a jojobový olej se spojily s trochou jemného růžového třpytu, aby vašim tvářím dodaly nebeskou éterickou zář.

 

Jak použít: Přejeďte po kůži pro rozjasněné tváře, třpytící se rty k nakousnutí nebo stíny, které dodají vaším očím jiskru. Nanášejte jemně pro lehký třpyt nebo více vrstev pro tmavší odstíny. #LushMakeup řada plná výhod. Rozjasňovače Glow Sticks jdou v patách tuhým make-upům Slap Sticks, a stejně jako ony myslí na udržitelné balení. Dokonce můžeme říci, že na to jdou novátorsky, jsou také obaleny odlupovacím voskem respektujícím veganské zásady, jejich aplikace je velmi snadná a dostanete se i k poslední trošce produktu, který zužitkujete, abyste mohla zazářit.

Více informací na: www.lush.cz

Aktualizováno Sobota, 24 Listopad 2018 17:58
 

Reklama

Banner