Být zdravá a krásná je základ! Omládněte s unikátními produkty PDF Tisk Email
Neděle, 22 Duben 2018 11:29

kolagen2

Vysoká kvalita života je nejen diskutovaným tématem, ale hlavně snahou každého zodpovědného člověka. Klíčem k ní je i dobré zdraví, které jde ruku v ruce s krásou - vnitřní i vnější. Společnost Pharma MKL vznikla před dvěma lety s cílem přinášet na slovenský a český trh unikátní a vysoce kvalitní farmaceutické produkty, které pomáhají udržet zdraví, kondici, kvalitu a krásu života.

 

Společnost Pharma MKL přináší zdraví a krásu v tuctu kapek, unikátní produkty jsou k dostání na českém a slovenském trhu.

Kvalita, vzdělání a spokojení koncoví zákazníci

Společnost Pharma MKL (Manage the Key of Life) vznikla v roce 2016 s jasnou vizí a náročným cílem: poskytovat vysoce kvalitní služby ve farmaceutické oblasti, přinášet na slovenský a český trh kvalitní výrobky pro zdraví a krásu, zajistit jejich registraci a potřebnou certifikaci podle legislativy dané země a vzdělávat farmaceutické pracovníky tak, aby byl konečný zákazník v lékárně nejen spokojený, ale aby se opravdu mohly vyřešit jeho zdravotní problémy.

Společnost svůj cíl naplňuje, jako první přinesla na zmíněné trhy unikátní přípravky pro zlepšení a udržení zdraví a mladistvého vzhledu - kyselinu hyaluronovou v tekuté formě a stejně tekutý kolagen ve formě peptidů. Jejich největší výhodou je jejich skupenství, užívají se perorálně (vypijí se), což znamená, že se opravdu vstřebají do těla a působí zevnitř směrem ven.

Pharma MKL Collagen sérum 2Pharma MKL sérum kyselina hyaluronová 2

Unikátní produkt
Hyalurmed
Čirá kyselina hyaluronová, určená k pití, je klinicky testována a vyráběna ve Francii. Už po týdnu užívání výrazně zlepšuje stav opotřebených kloubů, kromě nich vyživuje i kosti a svaly. Má analgetické a protizánětlivé účinky. Užívání Hyalurmedu se projeví i na zlepšení stavu pokožky, která je hydratovanější a vypnutější. Molekuly kyseliny absorbované v organismu "umí" vyhledat přesné místo, kde chybí a vyplní ho, čímž mizí i vrásky, skvrny a drobné jizvy. Hyalurmed tedy pomáhá od bolesti opotřebených kloubů, vrací do nich život zevnitř a zvenku je vidět omlazení.

Pharma MKL Collagen Otpimal 2

Optimal Collagen
Tekutý kolagen ve formě peptidů se také užívá perorálně, díky čemuž se absorbuje do těla až na 99%. Kromě vysoce kvalitních kolagenových peptidů obsahuje také kyselinu hyaluronovou, vitamin C, folát a zinek na podporu tvorby svalové hmoty, podporu zdraví kloubů, pokožky a vlasů. Přispívá k dobře fungujícímu imunitnímu systému a pomáhá při snaze udržet si optimální hmotnost. Opět je to farmaceutický preparát, který slouží jak zdraví, tak kráse.

Aktivní hyaluronové obličejové sérum
Společnost Pharma MKL se zaměřuje také na anti-agingové produkty top kvality. Okamžitého liftingu pro obličej se dá dosáhnout i v domácím prostředí používáním aktivního hyaluronového séra na obličej, které kromě kyseliny hyaluronové obsahuje aktivní rostlinné výtažky a výtažky z ovsa, takže pleť nejen dokonale hloubkově zavlaží a vypne, ale také ji zklidní. Pomáhá při akné a růžovce, redukuje vrásky, pigmentové skvrny a eliminuje škody napáchané UV zářením.

Oční krém s kolagenem
Dalším top anti-agingovým produktem v portfoliu Pharma MKL je oční krém COLLAGEN EYEREVIVE. Jeho účinky ocení nejen dámy v letech, ale i mladé dívky, protože pomáhá bojovat i proti tmavým kruhům pod očima. Samozřejmě, v první řadě zpomaluje stárnutí buněk, zvyšuje vitalitu jemné pokožky očního okolí a víček a díky obsahu tělu přirozenému peptidu Argierline, který účinně napodobuje působení botoxu, dochází v partiích kolem očí k postupnému snižování svalového napětí, a tím k odstranění vrásek. Ani nové se už tvořit nebudou.

Pomůže vám v tom kyselina hyaluronová. Být zdravá a krásná je základ!

Kdybyste si měli vybrat, hlasovali byste raději pro krásu, nebo pro zdraví? Naštěstí si vybírat nemusíte a my hlasujeme pro to, že nejlepší je mít obojí. Neboť když člověka nic nebolí a zároveň dobře vypadá, je radost žít!

Dosáhnout toho možná ani není tak těžké, zvlášť když víte, co dokáže udělat malý velký zázrak - kyselina hyaluronová. Jistě jste už o ní slyšeli, protože estetická medicína ji považuje za nejlepší objev nejen tohoto, ale i minulého století. Tedy, není objev jako objev. Tato kyselina se v našich tělech běžně vyskytuje a zjednodušeně řečeno se stará o to, aby byla dostatečná hydratace všude, kde je to potřeba. V kloubech, svalech, ve vazivové tkání, na sliznicích, v očích i v pleti… Má to však jeden háček, s přibývajícími léty produkce vlastní kyseliny hyaluronové klesá, kolem čtyřicítky, což je asi polovina života, je už tělo nevyrobí ani z poloviny tolik, kolik potřebuje a tak uvadá, ochabuje, klouby začínají pobolívat, vrzat a vypadá to, že snaha udržet si hybnost a pružnost jako v mládí je marná.

Ne tak zhurta!
Co jiného můžeme udělat, než kyselinu hyaluronovou tělu dodat? Velmi moudré řešení. Nejlepší je v tekuté formě, tedy v podobě kapek, které si smícháte s vodou nebo s džusem a vypijete. Na zdraví a krásu! Ve dvanácti kapkách Hyalurmedu od Pharma MLK je celý mililitr stoprocentní kyseliny hyaluronové. Jakmile se dostane do těla, začne dělat svou práci zevnitř směrem ven - pomůže kloubům, svalům, kostem i pleti. Dostanou výživu i mazání, aby nebolely, fungovaly jak je třeba a neumdlévaly.
Okamžitý lifting obličeje zajistí doplňující produkt Hyalurmed obličejové sérum, také s vysokým obsahem kvalitní přírodní kyseliny hyaluronové. Kromě hloubkové hydratace, díky níž se pleť vypne a vrásky vyhladí, obsahuje výtažky z rostlin a ovsa. Jejich úkolem je zahojit akné či růžovku a napravit škody napáchané UV zářením.
Jak jednoduché, že? Ráno si na obličej, oči a dekolt aplikovat správné sérum, pak si dopřát sklenici vody s kyselinou hyaluronovou a mít obojí – zdraví i krásu!

Co je nezbytné nejen pro krásu, ale hlavně pro naše zdraví? Kolagen: Bílkovina mládí lepší než botox

Můžeme si stěžovat na různé nespravedlnosti, ale pokud jde o kolagen, příroda je stejně (ne) spravedlivá ke všem. Nejdříve ho naše tělo produkuje nespočítaně, ale už někdy kolem třicátem roku našeho života se jeho výroba zpomalí a po čtyřicítce se netvoří téměř žádný.

Kolagen je tělu přirozená bílkovina, která je základní stavební látkou všech podpůrných tkání. Řečeno lidskou řečí, tvoří kosti, svaly, klouby, šlachy, ale i kůži, vaziva, chrupavky, dásně, oči ... V těle téměř není místa, kde by se nenacházel. Až 30% ze všech bílkovin v těle - a že je jejich nepočítaně - tvoří kolagen. Díky němu nejdříve vyrosteme do krásy a síly, naše těla se pružné, ohebné, téměř dokonalé. A pak to přijde. Dílo přírody je hotové - vyrostli jsme a dospěli a kolagenu začne ubývat. Mohlo by nám to být úplně jedno, kdyby jeho úbytek nebyl tak nepříjemný. Vždyť se projeví na zdraví i na vzhledu!

Postupně kloubem a svalům chybí výživa, zhoršuje se jejich pohyblivost. A nejen to. Ne nadarmo se kolagen označuje jako bílkovina mládí. Pokud ho máme nedostatek, tělo ztrácí elasticitu, vadne, objevují se první projevy stárnutí a o slovo se přihlásí bolesti kloubů, možná až artróza, výjimkou není nepěkná celulitida, suché, křehké a lámavé vlasy a nehty ... prostě samé starosti.

Co s tím?

Máme dvě možnosti, smířit se s daným stavem nebo kolagen tělu dodávat. První možnost je dost nezodpovědná hlavně s ohledem na zdraví. Druhá je zas náročná ve výběru možností. Kolagen se nachází v některých potravinách a v celém spektru kosmetických nebo farmaceutických výrobků. Není problém pořídit si nějaký kolagenový krém či gel. Odborníci jsou však dosti skeptičtí při šancích, s jakými se kolagen z pokožky dostane do těla. Mnohem výraznější efekt má kolagen, který polkneme, tedy dostaneme ho dovnitř těla. Optimal Collagen od společnosti Pharma MLK je tekutý kolagen ve formě peptidů, unikátní v tom, že obsahuje hydrolyzovaný rybí kolagen, který dokáže lidské tělo rychle a bezpečně vstřebat. A hurá, zase má kolagen, do těla se vrací síla doslova od hlavy k patě. Do svalů, kloubů, do pokožky, vlasů a nehtů. Dokonce podporuje správné fungování imunitního systému. Dalším příjemným účinkem Optimal Collagenu je, že v těle "nakopne" produkci vlastního kolagenu, takže ho bude ještě více. Stárnutí a sním spojené nepříjemnosti se úplně zastavit nedají, ale díky kolagenu se dají zpomalit!

www.pharmamkl.cz

Aktualizováno Neděle, 22 Duben 2018 11:36
 

Reklama

Banner