Péče o pleť je nutností v každé roční době PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Říjen 2017 09:02

alt

Po parném létě a při počínajícím podzimu potřebuje naše pleť dát do pořádku a připravit se na zimu. A jak si poradit? Vyzkoušejte třeba přípravky Uriage, které jsou k dostání v lékárnách Dr.Max:

 

alt

URIAGE Depiderm soin cible anti-taches alt
15 ml/419 Kč
Vysoce koncentrovaná péče proti pigmentovým skvrnám koriguje účinně lokální pigmentové skvrny a podstatným způsobem snižuje jejich velikost a rozsah. Obohacen o patentovaný komplex účinných látek Cx. Přípravek s velmi vysokou 20 % koncentrací účinných látek proti pigmentovým skvrnám, obsahující zklidňující a antioxidační účinné látky (výtažek z hrachu a sacharózy, vitamin C, Termální voda Uriage, Enoxolon), koriguje pigmentové skvrny a sjednocuje pigmentaci. Obsah ovocných kyselin podporuje exfoliaci pigmentovaných buněk epidermis.
Doporučení: Aplikujte ráno a večer přímo na pigmentové skvrny na obličeji, dekoltu a na rukou. Možno aplikovat jako podklad pod přípravek denní nebo noční péče. Vyhněte se očním konturám. Pro dosažení maximálního účinku aplikujte jako doplněk přípravek Fluide Anti-Taches SPF15. V případě pobytu na slunci je nezbytné chránit pleť přípravkem s vysokým ochranným faktorem.

URIAGE Depiderm fluide SPF15
30 ml/599 Kč
Lehký fluid určený ke korekci pigmentových skvrn a ke sjednocení barevného tónu pleti, poskytující jí hydrataci a ochranu. Lehká a tající textura zanechává pleť hebkou a komfortní. Obohacen o patentovaný komplex účinných látek Cx. Přípravek s velmi vysokou 20% koncentrací účinných látek proti pigmentovým skvrnám, obsahující zklidňující a antioxidační účinné látky (výtažek z hrachu a sacharózy, vitamin C, Termální voda Uriage, Enoxolon), koriguje pigmentové skvrny a sjednocuje pigmentaci. Obsah ovocných kyselin podporuje exfoliaci pigmentovaných buněk epidermis. Díky systému filtrů UV SPF 15 působí fluid každý den preventivně proti vzniku pigmentových skvrn.

alt
Doporučení: Aplikujte ráno na obličej, krk a dekolt. Vyhněte se očním partiím. Pro dosažení maximální účinnosti aplikujte jako doplňkový přípravek Soin Ciblé Anti-Taches. V případě silné expozice na slunci používejte odpovídající fotoprotekční přípravky.

URIAGE Depiderm SPF50
30 ml/649 Kč
Denní péče proti pigmentovým skvrnám s vysokou úrovní ochrany proti UV záření.
Přípravek s vysokou úrovní ochrany redukuje pigmentové skvrny a předchází riziku jejich vzniku v důsledku UV záření, které je hlavním faktorem spouštějícím proces tvorby pigmentových skvrn. Složení s velmi vysokou snášenlivostí vhodné na použití již při prvních slunečních paprscích. Depigmentační komplex účinných látek zamezuje opětovné tvorbě pigmentových skvrn. Komplex filtrů proti UVA-UVB záření bez oktokrylenu vytváří účinnou bariéru proti UV záření.
Doporučení: Aplikujte každé ráno na celý obličej, dekolt a ruce nebo lokálně na pigmentové skvny. V případě pobytu na slunci aplikaci obnovujte každé 2 hodiny. Vyhněte se kontaktu s očními partiemi.

Mnoha ženám se po létu objevily i nové jemné vrásky. I s nimi si ale Uriage umí poradit:

URIAGE ISOLISS Contour des yeux T
15 ml/335 Kč
Řada ISOLISS obsahuje revitalizující patent, patent proti tvorbě drobných vrásek a Termální vodu Uriage. Tyto patenty pomáhají chránit pleť proti každodenním vnějším vlivům, rozjasňují ji a oddalují výskyt drobných vrásek. Díky masážnímu kuličkovému aplikátoru a složení obohacenému o odlehčující účinné látky revitalizuje oční kontury, odstraňuje nevzhledné tmavé kruhy kolem očí a váčky pod očima.·Výsledky: 77% dobrovolnic uvedlo, že jim po používání přípravku zmizely kruhy pod očima. Klinické studie proběhly na 26 probandkách (ve věku od 25 do 44 let) pod dohledem dermatologa. Aplikace dvakrát denně po dobu dvou měsíců.

alt

 alt

Použití: Nanášejte ráno a/nebo večer na oční kontury pomocí kuličkového aplikátoru. Přebytek přípravku jemně vklepejte do pokožky. Na závěr naneste Termální vodu Uriage ve spreji.
Účinné látky: Termální voda Uriage, Dextran sulfát , Revitalizující patentovaný komplex účinných látek, Patentovaný komplex účinných látek proti stárnutí.Hypoalergenní, bez parfemace, oftalmologicky testováno.

URIAGE ISOLISS Fluide
40 ml/559 Kč
Fluid proti drobným vráskám. Ideální pro obličej a krk. Každodenní únava, stres a znečištění prostředí urychlují tvorbu drobných vrásek. Řada ISOLISS obsahuje revitalizující patent, patent proti tvorbě drobných vrásek a Termální vodu Uriage. Tyto patenty pomáhají chránit pleť proti každodenním vnějším vlivům, rozjasňují ji a oddalují výskyt drobných vrásek.

alt

Vyhlazuje a vyplňuje drobné vrásky. Revitalizující patentovaný komplex účinných látek urychluje buněčný metabolismus a tím napomáhá pleti v zachování jejího mladistvého vzhledu. Emulze je obohacena o čistící a zmatňující složky, které čistí pleť a stahují póry.

Použití: Nanášejte ráno a/nebo večer na důkladně očištěný obličej, krk a dekolt. Na závěr naneste Termální vodu Uriage ve spreji. Hypoalergenní, nezpůsobuje tvorbu komedonů.


URIAGE ISOLISS Creme

40 ml/559 Kč
Krém proti drobným vráskám. Ideální pro obličej a krk. Řada ISOLISS obsahuje revitalizující patent, patent proti tvorbě drobných vrásek a Termální vodu Uriage. Tyto patenty pomáhají chránit pleť proti každodenním vnějším vlivům, rozjasňují ji a oddalují výskyt drobných vrásek. Vyhlazuje a vyplňuje drobné vrásky. Revitalizující patentovaný komplex účinných látek urychluje buněčný metabolismus a tím napomáhá pleti v zachování jejího mladistvého vzhledu. Přípravek je obohacen o hydratační účinné látky, díky kterým získává pleť plnější vzhled.
Použití: Nanášejte ráno a/nebo večer na důkladně očištěný obličej, krk a dekolt. Na závěr naneste Termální vodu Uriage ve spreji.

Aktualizováno Pondělí, 23 Říjen 2017 09:34
 

Reklama

Banner