Pleť můžete mít krásnou i v létě PDF Tisk Email
Pondělí, 17 Červenec 2017 15:11

Každé léto přináší nový příběh. Dlouhé volné dny jsou plné dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Užívejte si je letos s kolekcí ALCINA Summer Breeze. Vychutnávejte si teplé sluneční paprsky šimrající na pokožce a divoké letní noci, které je nejlepší protančit s bosýma nohama. A to vše v letních barvách oceánu. S trendovými barvami pro léto 2017 prožijete horké letní měsíce se svěžím pocitem.

 

Do kolekce Summer Breeze patří živá tyrkysová, chladivá stříbrná a svůdná červeno-růžová. Novinkou této limitované edice jsou inovativní textury – ať už jde o oční stíny na vodní bázi, lesk na rty, který dodává objem či přípravky, které vykouzlí nádherné řasy a hedvábně třpytivou pokožku. Užívejte si příjemně svěžího pocitu po celé léto!

Na léto je nejvhodnější ALCINA Aqua Lip Colour, lesk na rty v decentních tónech a s dlouhotrvajícím efektem. Gelová textura opticky vyhlazuje rty, které pak působí plnějším dojmem.

 

Podkladová báze na řas ALCINA Lash Primer se v kombinaci s řasenkou postará o maximální objem řas. Lehká textura přípravku dodá řasám pružnost a optimálně se je připraví pro nanesení řasenky.


ALCINA Aqua Eye Tint jsou dvoufázové tekuté oční stíny s metalickým nádechem. Jsou založeny na vodní bázi a mají tak velmi lehkou texturu. Snadno se přizpůsobí požadované intenzitě, vynikají dlouhou výdrží a nerozmazávají se. Díky tenkému aplikátoru je můžete použít jako oční stín nebo linku.

Pro příjemně svěží pocit je tu ALCINA Aqua Face Breeze. Lehce chladivá formule nejen zafixuje make-up, ale zanechá na ní lehce třpytivý finiš.

Nové pleťové tonikum Skin Manager ALCINA s obsahem ovocných kyselin a kyselým pH odstraňuje odumřelé buňky, hloubkově čistí pleť a napomáhá její regeneraci. Dodává pleti vláhu 
a zlepšuje její hospodaření s vodou. Ihned po aplikaci tonika můžete pocítit na pokožce lehké šimrání, které svědčí o okamžitém efektu přípravku. Při pravidelném používání viditelně zlepšuje vzhled pleti – pokožka je hladší, projasněná a s jemnějšími póry, což usnadňuje také nanášení make-upu. Jeho účinky ocení jak zákaznice se zralejší a hrubší pletí, tak s pletí problematickou. Doporučuje se pro každý typ pleti.


A jak tonikum používat?
Tonikum je možné používat každý den v průběhu celého roku. Aplikujte každé ráno a/nebo večer na vatový tampónek a vyčistěte pleť. Nedoporučujeme používat častěji, než dvakrát denně. Vyhněte se citlivým oblastem okolo očí a rtů. Tonikum můžete kombinovat s jakýmkoliv vašim oblíbeným pleťovým krémem.

Vaše pleť má žízeň! Nechce však vodu, ale Hyaluron 2.0! Pleťovou péči HYALURON 2.0. je vhodné používat už od 25. roku, protože právě v této době se zpomaluje tvorba tělu vlastní kyseliny haluronové. Pokožka ztrácí vlhkost, vysušuje se a může dojít k její dehydrataci a k vzniku vrásek. ALCINA vyvinula inovativní přístup v péči o pleť, který je postavený na pokročilé formě kyseliny hyaluronové.

Jedná se o kombinaci dlouhých a krátkých řetězců kyseliny, která je pro pokožku optimální. Zatímco dlouhé řetězce váží vlhkost na povrchu pleti a zajišťují okamžitě vyhlazený vzhled, krátké řetězce molekul pronikají do hlubších vrstev, kde podporují lepší soudržnost buněk a zajišťují dlouhodobý efekt. Pleť získává velké množství hydratace a dochází ke zmírnění vrásek. Vyzkoušejte hyaluronovou sérii – pleťový gel, oční gel 
a pečující krém se skvěle doplňují! A nezapomeňte ani na vlasy!

Dává vaší pleti napít


HYALURON 2.0 Pleťový gel
Oblíbený pleťový gel poskytuje pleti extra dávku hydratace. Pomáhá jí lépe hospodařit s vodou a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky. Stejně jako oční gel využívá pokročilé formy kyseliny hyaluronové, která zlepšuje soudržnost buněk a vytváří hladkou a plnou pokožku. Aplikujte pod Hyaluron 2.0 Pleťový krém nebo pod svůj oblíbený krém. Minimální prodejní cena: 550 Kč. Obsah: 50 ml.

Stejně jako oční gel využívá pokročilé formy kyseliny hyaluronové, která zlepšuje soudržnost buněk a vytváří hladkou a plnou pokožku. Aplikujte pod Hyaluron 2.0 Pleťový krém nebo pod svůj oblíbený krém. Minimální prodejní cena: 550 Kč. Obsah: 50 ml.

Zmírňuje otoky
HYALURON 2.0 Oční gel
Osvěžující gel zjemňuje drobné vrásky kolem očí. Má chladivý účinek, který zmírňuje otoky kolem očí. Pokročilá forma kyseliny hyaluronové dodává potřebnou hydrataci, přírodní výtažky ze světlíku lékařského a opuncie zklidňují citlivé oční okolí. Oční gel můžete použít k rychlému osvěžení během dne, a to 
i přes make-up! Minimální prodejní cena: 420 Kč. Obsah: 15 ml.

Vypíná a vyhlazuje
HYALURON 2.0 Pleťový krém
Inovativní krém má 3D anti-age efekt, okamžitě vypíná 
a vyhlazuje pleť. Obsažená kyselina hyaluronová váže vlhkost a zajišťuje tak ihned viditelný efekt, pěsticí oleje pleť intenzivně zvláčňují. Speciální receptura je vhodná nejen pro pleť suchou, ale také dehydratovanou smíšenou. Pro ideální výsledek aplikujte ráno a večer po použití Pleťového gelu a Očního gelu HYALURON 2.0. Minimální prodejní cena: 550 Kč. Obsah: 50 ml.


Hyaluron 2.0 Fluid na ruce
Ultralehký fluid na ruce s kyselinou hyaluronovou se rychle vstřebává 
a pokožku zanechává hebkou a hydratovanou. Nelepí, takže můžete ruce ihned po namazání používat. Minimální prodejní cena: 170 Kč. Obsah 50 ml.


Řadu HYALURON 2.0 nyní rozšiřuje i vlasová péče

Hyaluron 2.0 šampon a balzám
Kvalitní receptura obsahuje kyselinu hyaluronovou a extrakt z opuncie, který doplňuje zásoby vlhkosti ve vašich vlasech. Balzám s obsahem stejných účinných látek vlasy pěstí a vyhlazuje. Anti-heat faktor vlasy chrání před poškozením teplem až do 230 ̊C. Minimální prodejní cena: šampon: 300 Kč, balzám: 300 Kč. Obsah: Hyaluron 2.0 šampon: 250 ml, Hyaluron 2.0 balzám: 200 ml.

Aktualizováno Sobota, 22 Červenec 2017 15:32
 

Reklama

Banner