Nová speciální péče pro pleť ARTISTRY™ PDF Tisk Email
Pátek, 21 Červenec 2017 17:12

Značka ARTISTRY™ od Amway, která má více než padesátiletou tradici, přichází s novou unikátní řadou výrobků pro extra péči o pleť. Pravidelná péče o pleť je denní rutinou snad pro každou ženu. Udržovat však pokožku stále bezchybnou, jemnou a svěží je mnohdy velice náročné. Řešení nabízí nová sada přípravků ARTISTRY™ obsahující hlubokočistící masku, peelingový krém a odličovač očí a rtů.

 

Hlubokočistící maska ARTISTRY™

Speciální čistící maska, díky které bude pleť vypadat vyhlazeně, čistě a především svěže. Působí hluboko v pokožce a pečlivě odstraňuje nejen malé nečistoty jako je prach, ale zároveň reguluje tvorbu mazu na povrchu pleti. Při každém použití pomáhá redukovat nežádoucí lesk, stahuje póry a přináší blahodárné účinky esenciálních pleťových minerálů, např. zinku a mědi. Hlavní složkou masky je kaolín s chladivými účinky, který spolu s amazonským bílým jílem bohatým na důležité minerály pomáhá dokonale odstraňovat veškeré nečistoty. MOC 850 Kč.

Peelingový krém ARTISTRY™

Krémový  peelingový přípravek je přírodního původu, obsahuje kokosový olej, který pleť přirozeně hydratuje a jemné mikrodermabrazivní  jojobové kuličky. Tento výjimečný exfoliant díky bohatému, luxusnímu a šetrnému složení zanechá pleť hladkou s dokonale vyhlazeným vzhledem. Jemné exfoliační kuličky účinně odstraňují nečistoty a odlupující se pokožku, odhalují zářivost pleti a dodávají jí vzhled plný energie. Peelingový nevysušující čisticí krém s pěnivým účinkem přispívá ke zlepšení textury a tónu pleti a zanechává ji jemnou a hebkou. Je vhodný pro všechny typy pleti. MOC 930 Kč.

Odličovač očí a rtů ARTISTRY™

Odličovač očí a rtů má zcela nové dvoufázové složení pro vynikající výsledky a lepší ochranu pleti. Olejová fáze odstraňuje make-up, zatímco vodní fáze pleť osvěžuje a ošetřuje. Jedná se o lehký a jemný odličovač, který je zároveň dostatečně účinný, aby odstranil voděodolný i otěruodolný make-up. Prvotřídní hydratační a ošetřující složky pomáhají pečovat o citlivé oční okolí a přitom zajistí, aby rty byly měkké, hladké a vláčné. Složení obohacené o provitamin B5 navíc přispívá k hydrataci pleti tak, že absorbuje vlhkost ze vzduchu. Každodenní odličování bude díky novému přípravku ARTISTRY™ skutečně šetrné. MOC 565 Kč.

Věděli jste, že…

ARTISTRY HYDRA-V je kolekce výrobků inspirovaná výzkumem, za nějž byla udělena Nobelova cena? Vědci ARTISTRY objevili a použili nejčistší vodu z ledovců, o níž se říká, že je nejčistší v Norsku. Tato voda je pro pleť zdrojem maximální hydratace.

Zdroj: Euromonitor International Limited

Titulní fotografie: PHILIPS

Aktualizováno Pátek, 21 Červenec 2017 17:21
 

Reklama

Banner