NU SKIN PŘEDSTAVUJE PŘIZPŮSOBENOU ANTI-AGINGOVOU PÉČI O PLEŤ VE FORMĚ AGELOC ME PDF Tisk Email
Pondělí, 04 Červenec 2016 13:11

Chytré zařízení, které kombinuje patentovanou technologii a průlomové anti-agingové složení k dodání přizpůsobeného režimu. Společnost Nu Skin Enterprises, Inc., celosvětový lídr v oblasti anti-agingových produktů péče o pleť a výživových doplňků, uvedla na trh ageLOC® Me, jedinečný anti-agingový systém péče o pleť, který nabízí přizpůsobený denní režim péče o pleť založený na individuálních preferencích a potřebách pleti.

 

ageLOC Me přináší nejvyspělejší anti-agingovou technologii péče o pleť společnosti Nu Skin spolu s chytrým dávkovacím zařízením pro opravdu přizpůsobený denní režim. Toto chytré zařízení dávkuje přizpůsobený režim anti-agingových produktů založený na analýze pleti. Analýza pleti, která se provádí pomocí aplikace, bere v potaz potřeby pleti, faktory životního prostředí a osobní preference uživatele, na základě kterých pro něj sestaví specifickou sadu produktů z téměř 2 000 kombinací.

Každodenní denní a noční režim je přesně dávkován s cílem ušetřit čas, zjednodušit složitost a sledovat využití pro efektivní aplikaci a výsledky. Prvotní uživatelské studie ukazují, že podle víc než 90% uživatelů je díky ageLOC Me jejich denní režim péče o pleť pohodlnější a je snazší dodržovat kroky potřebné k péči o pleť.

„ageLOC Me představuje sbližování dvou důležitých trendů - rostoucí poptávky spotřebitelů po personalizaci a rostoucí zájem o anti-agingovou péči o pleť a kosmetická zařízení, která můžeme mít doma,“ říká Dr. Joseph Chang, vedoucí vědecký pracovník. „Výsledkem je skutečně jedinečný produkt, který poskytuje neméně individuální zážitek. Rozsáhlé zkušenosti a výzkum společnosti Nu Skin v těchto oblastech zákazníkům zaručují přizpůsobený režim péče o pleť, a to díky chytrému, uživatelsky jednoduchému zařízení.“

4-7-2016 2-55-46 PM

O společnosti Nu Skin Enterprises, Inc. 

Společnost Nu Skin Enterprises, Inc. prokazuje svou tradici inovace prostřednictvím komplexní nabídky anti-agingových produktů, nezávislé obchodní příležitosti a iniciativ v oblasti sociální odpovědnosti. Vedení společnosti složené z odborníků pro oblast péče o pleť a výživy z Nu Skin vytvořilo přední anti-agingovou společnost. Anti-agingové produkty společnosti představují produktovou řadu ageLOC, včetně zpevňujícího séra ageLOC Tru Face® Essence Ultra, ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II a systém denní péče o pleť ageLOC Transformation. Jako celosvětová společnost přímého prodeje Nu Skin působí na 54 trzích po celém světě a je obchodována na newyorské burze cenných papírů. Více informací je k dispozici na http://www.nuskin.com.

Aktualizováno Středa, 06 Červenec 2016 23:29
 

Reklama

Banner