Mužný Gerard Butler se stal novou tváří Men Expert od společnosti L´Oréal. PDF Tisk Email
Pondělí, 04 Duben 2011 15:38

g-butler-final-bis

 

Kosmetické impérium L’Oréal se sídlem v Paříži rozšířilo svůj tým o dalšího muže – Gerarda ButleraPo americkém herci Patricku Dempsey se novou tváří řady Men Expert stává známý herec Gerard Butler. Svým charisma, sebedůvěrou a moderním stylem je dokonalým zosobněním nové řady Men Expert. „Mám radost ze spolupráce s L´Oréal Paris, vždycky jsem obdivoval jejich výrobky“, říká Butler.

 

Po necelých dvou letech přichází L´Oréal s inovovanou řadou Men Expert. Výsledkem dlouhodobého výzkumu laboratoří jsou unikátní výrobky, které lépe chrání mužskou pleť vůči vnějším negativním vlivům, které na ni každý den působí.

Intenzivní rytmus života, málo spánku, znečištěné ovzduší, klimatizace a každodenní holení jsou příčiny suché, podráždené a zranitelné pleti. Pleť se tak stává citlivější a její ochranný hydrolipidický film je narušený. Muže dnes nezajímá už jen to, jak pleť zklidnit a hydratovat po každodenním holení. Ale chtějí ji i chránit. To jim umožní nové balzámy od Men Expert, které obsahují Active Defense Systém (ADSTM). Tento systém podporuje přirozenou obranyschopnost pleti před každodenními škodlivými vlivy a zároveň pleť zklidňuje a chrání.

53990661

Soutěž: S Men Expert hrajte celkem o 16 lístků na Mistrovství světa v ledním hokeji 2011!

V období od 15. dubna do 12. května mohou Češi a Slováci soutěžit s Men Expert o 2 lístky na finálový hokejový zápas, o lístky na zápas ČR – Finsko, a zápasy play off. Ve hře je také 81 kosmetických balíčků s produkty Men Expert. Fanoušci z ČR i SR budou moci soutěžit formou SMS soutěže.

Pro účast v soutěži je potřeba zakoupit jakýkoliv výrobek z řady Men Expert a odpovědět  na otázku: 

Kolik přesně produktů Men Expert prodala společnost L´Oréal v České a Slovenské republice za rok 2010?

Každý, kdo zakoupí jakýkoliv výrobek značky Men Expert a odešle SMS ve tvaru MEX, JMÉNO, PŘÍJMENÍ,ODPOVĚĎ na číslo:+ 420 777 007 783, může vyhrát lístky na Mistrovství světa v hokeji nebo jeden z 81 kosmetických balíčků.

Hlavní výhru, tedy 2 lístky na finálový zápas získá soutěžící z ČR nebo SR, který se svou odpovědí nejvíce přiblíží skutečnému počtu prodaných výrobků Men Expert za rok 2010.

Soutěžící z České republiky mají možnost vyhrát, kromě hlavní výhry, ještě celkem 14 lístků na utkání ČR – Finsko. Každá 200-tá sms (kumulovaně) v období 15.4. – 1.5. vyhrává 2 lístky na zápas ČR – Finsko, který se koná 4. května 2011, v Bratislavě. Celkově se jedná o 7 výher po 2 lístkách.

Pro ty, kteří nevyhrají lístky na zápas, je tu celkem 81 kosmetických balíčků s produkty Men Expert v hodnotě 299 Kč/11,99 EUR. Tento balíček vyhrává každá 30-tá sms každý den, maximálně však 3 denně.

Aktualizováno Pondělí, 04 Duben 2011 15:59
 

Reklama

Banner