Bi-Oil - průlomový přípravek v péči o pokožku PDF Tisk Email
Sobota, 20 Duben 2013 16:20

Na český a slovenský trh nyní přichází převratná novinka v péči o pokožku. Bi-Oil je speciální produkt vyvinut ke zlepšení vzhledu jizev, strií a nesjednoceného odstínu pleti. Jedinečné složení, jehož součástí je průlomová složka PurCellin Oil™, je vysoce efektivní pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku.

 

Bi-Oil pomáhá zlepšit vzhled nových i starých jizev. Snižuje možnost vzniku strií tvořících se během těhotenství, prudkého růstu v dospívání a období rychlého přibývání na váze. Rovněž pomáhá vylepšovat vzhled již existujících strií. Přispívá ke zlepšení vzhledu pigmentových skvrn a kožních vad způsobených hormonálními výkyvy, zesvětlením pleti a nadměrným vystavením slunci. Bi-Oil dále pomáhá vyhladit stárnoucí vrásčitou pokožku v obličeji i na těle a sjednotit její tón. Doplňuje pokožce přírodní oleje, které odstraňují faktory, jako jsou nepříznivé počasí, voda s vysokým obsahem chemikálií, časté koupání a vysušující účinky centrálního vytápění či klimatizace.

Bi-Oil je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů přidaných do olejového základu. Neokysličený olej umožňuje zachovat účinnost rostlinných extraktů a vitaminů. Bi-Oil obsahuje průlomovou složku PurCellin Oil™, která mění celkovou konzistenci a činí ji lehkou a nemastnou. To zajišťuje, že se látky obsažené ve vitaminech a rostlinných extraktech absorbují do pokožky.

Přípravek je účinný díky jedinečnému složení. Vitamin A podporuje tvorbu nového kolagenu a obnovu pokožky, pomáhá zvyšovat pružnost a zlepšovat texturu a tón pleti. Vitamin E pomáhá udržovat zdravě vypadající pokožku, chrání ji před vlivem volných radikálů, které pleť poškozují a způsobují její předčasné stárnutí. Rovněž zvyšuje hydrataci pokožky. Produkt dále obsahuje měsíčkový olej, který má regenerační účinky a používá se k ošetření citlivé, poškozené nebo sluncem spálené pokožky. Redukuje zanícení a je efektivní v boji proti menším kožním infekcím, vyrážkám a povrchovému podráždění. Levandulový olej je znám pro své ošetřující vlastnosti, zklidňuje a zjemňuje a také je přírodním antiseptikem. Součástí Bi-Oilu je i rozmarýnový olej, který pomáhá oživit pokožku a pečovat o ni, dále ji zjemňuje a má mírný antiseptický účinek. Heřmánkový olej působí protizánětlivě, zklidňuje pleť a je zvláště vhodný pro citlivou pokožku. Rostlinné extrakty doplňuje PurCellin Oil™. Ten redukuje vrstvu přípravku, zlepšuje roztíratelnost a usnadňuje aplikaci, díky čemuž pokožka Bi-Oil okamžitě absorbuje.

Výsledkem pravidelného používání přípravku Bi-Oil je vylepšení vzhledu jizev, strií, nestejného odstínu pokožky a vrásek. Pleť je navíc jemná, hebká a vláčná. K dostání v dm drogerie markt, Tetě, Rossmannu, Tescu, Sparu, Globusu, Kauflandu, v lékárnách a nezávislých prodejnách za 299 Kč.

Aktualizováno Neděle, 10 Červenec 2016 08:10
 

Reklama

Banner