Tip na dva letní pomocníky chladivý gel STING AWAY a PRE & AFTER SUN PDF Tisk Email
Neděle, 24 Červenec 2022 05:28

alt

Je tu léto, čas prázdnin a dovolených. Ať už se vydáte na dovolenou v Čechách nebo se chystáte k moři, určitě se těšíte na dny plné slunce a opalování. Sluneční záření ale představuje pro naši pokožku vysokou zátěž. Proto je velmi důležitá její příprava. Naším tipem je pro Vás je přípravek PRE & AFTER SUN. Jedná se o gel, který obsahuje komplex vysoce ředěných minerálních látek OM 24, který ve spojení s aloe vera poskytuje až 24 hodinovou ochranu buněk.

 

Gel je velmi vhodný pro osoby se solární alergií, uklidňuje a regeneruje pokožku, lehce se nanáší a rychle vstřebává.

PREAFTERSUN

Ideální je používat ho už několik týdnů před prvním sluněním a pak pravidelně i po každém opalování. Je vhodný i pro malé děti. Upozornění: PRE & AFTER SUN neposkytuje ochranu před slunečním zářením, nejedná se o opalovací krém!

Chladivý gel STING AWAY

Častým problémem v letních měsících jsou svědivé štípance. Komáři, ovádi, muchničky a další druhy obtížného bodavého hmyzu nám dokáží velmi znepříjemnit pobyt venku a někdy i spánek.

stingaway21OMANA

Účinným pomocníkem na svědivé štípance, které jsou vlastně alergickou reakcí, je chladivý gel STING AWAY. Tento mimořádně zklidňující přípravek obsahuje vysoce ředěné minerální soli a lze jej použít nejen při bodnutí hmyzem, ale i při podráždění kůže kopřivami nebo třeba i medúzou.

Titulní foto: ALPINE PRO

https://www.sommpharm.cz/

Aktualizováno Neděle, 24 Červenec 2022 06:06
 

Reklama

Banner