Veletrh Fast Day Jihlava nabídl to nejlepší z domácí elektroniky pro tento rok PDF Tisk Email
Sobota, 16 Červen 2018 09:59

alt

Ve čtvrtek 7.6.2018 proběhl na jihlavském předměstí v obci Střítež již tradiční veletrh spotřební elektroniky FAST DAY 2018. Jarní běh odtajnil novinky, které nás v obchodech čekají. Od lahviček a hraček pro miminka přes zahradní techniku, doplňky k elektrickým spotřebičům až pro kuchyňské roboty a zařízení, televizní a radiové přijímače. To vše, a ještě mnohé další, si připravila obchodní společnost zaměřená na velkoobchodní prodej společnost FAST ČR.

 

alt

Celý areál hotelu Tři věžičky se proměnil ve výstavní plochu o rozměru 1800 m2. Areál nabízel portfolio stávajících produktů a novinek pro rok 2018 značek BaByliss, RETLUX, Sage, SENCOR, SodaStream, Stell, Casio, Motorola, Alcatel, Yenkee, Buxton, Maxell, Goodram, Panasonic, Eneloop, Energizer, Fujitsu a další.

alt

Celým programem provázel moderátor Patrik Hezucký, který každý stánek náležitě představil.

Na veletrhu vedle elektroniky byla možnost ochutnat i dobré jídlo, které připravovali kuchaři jako Dalibor Navrátil, hrdý šéfkuchař a nositel mimořádného francouzského rytířského Chaine des Rotisseurs, jenž obdržel od francouzské vlády za přínos pro gastronomii a další mágové oboru. U stánku SENCOR byla k vidění Dominika Myslivcová, která se zamilovala do růžových smoothie mixérů a dalších přístrojů.

Jihlavský region pak reprezentoval, a v parném dni byl velmi navštěvován, stánek místního pivovaru Ježek.  Konec dne byl zakončen bohatou tombolou.

Aktualizováno Neděle, 24 Červen 2018 11:38
 

Reklama

Banner