Maximální jednoduchost s ohromujícím efektem – nová designová řada spotřebičů Miele ArtLine PDF Tisk Email
Úterý, 15 Květen 2018 05:35

alt

Spotřebiče Miele nejnovější designové linie ArtLine byly stvořeny proto, abyste si mohli splnit své sny o vizuální a funkční dokonalosti své kuchyně. Zaujmou už na první pohled a to svým puristickým designem. Ten se řadí z hlediska estetičnosti mezi špičky na trhu. Je totiž prostý veškerých rušivých momentů, kterými je například rukojeť.

 

alt

Spotřebiče Miele Artline mají dokonale rovné stěny, díky nimž splynou s okolním nábytkem. Tím pádem se kuchyně stává organickou součástí celého bytu. Jednoduché tvary doplňují exkluzivní barvy jako briliantová bílá či obsidián černá. Mezi novinky se řadí grafitově šedá barva, jejíž chladný odstín je přímo esencí elegance a střídmosti.

alt

Kuchyně Miele se vyznačují nadčasovým designem a především přesunem některých technologií, kterými dříve oplývaly pouze restaurace a kavárny, do domácího prostředí. Výrobci zaznamenali zvýšený zájem spotřebitelů o zdravý a moderní životní styl, což promítli do svých kuchyní. Velmi dobře to dokládá např. konvektomat, kombinující nejlepší vlastnosti pečicí a parní trouby, vakuovací zásuvka pro přípravu pokrmů sous-vide, nahřívač nádobí a pokrmů nebo kávovar s vysoce kvalitním mlýnkem a automatickou přípravou vyhledávaných kávových specialit, jako je cappuccino, caffè latte či latte macchiato. Sestavu pak doplňují také varné desky nebo chladničky a mrazničky.

alt

Kuchyně však nemají jen exkluzivní design, ale slouží především k plnění veškerých kulinářských tužeb. Velkými pomocníky jsou například funkce Touch2Open (otevírání dotykem prstu), SoftOpen (jemné a efektivní otevírání dvířek), či intuitivní dotykový displej M Touch a mnohé další. Veškeré přístroje jsou testovány na životnost 20 let, což dokazuje opravdovou kvalitu. Život je zkrátka příjemnější s výrobky Miele.

Více na www.miele.cz

Aktualizováno Úterý, 15 Květen 2018 05:41
 

Reklama

Banner