Naplno prožít. Kvalitně zvěčnit. Navždy uchovat, to je Canon. Byla by škoda chvíle s rodinou nebo s přáteli nezaznamenat. Pěkných vzpomínek totiž není nikdy dost.

 

Jednoduché ovládání a skvělé fotky a videa: Canon EOS M50
Často si říkáte, že okamžik jako je tento byste si chtěli zapamatovat na celý život? Pak právě pro vás by mohla být ideálním pomocníkem novinka Canon EOS M50. S tímhle foťákem pořídíte skvělé fotky, na které už jen mobil nestačí. Na EOS M50 můžete totiž vybírat z téměř nekonečné řady objektivů řady EOS. S touto bezzrcadlovkou ale snadno vytvoříte i jedinečná videa, která budou v rozlišení 4K. Fotky i filmové záběry navíc můžete obratem sdílet prostřednictvím Wi-Fi a technologie Bluetooth s nízkou spotřebou energie, takže váš foťák může být pořád propojený s tabletem nebo telefonem.
Složitější foťáky vás děsí? Zde jsou obavy zbytečné. Ovládání je totiž naprosto jednoduché díky dotykovému displeji s úhlopříčkou 7,5 centimetru. Kdo je zvyklý používat chytrý telefon, nebude s foťákem Canon EOS M50 nad ničím tápat. Ve výsledku navíc dostane mnohem lepší fotografie a videa, která budou jedinečná i díky možnosti využívat výklopný a otáčecí displej. Výsledek vaší zábavy pak už jen stačí nechat automaticky ukládat do cloudové služby Canon Irista, kde můžete bezplatně archivovat až 15 GB dat.

Digitální zrcadlovka Canon EOS 4000D pro začínající fotografy
Vaši přátelé mají zrcadlovku, ale když jste ji vzali do ruky, měli jste pocit, že jste na ni krátcí? S novinkou Canon EOS 4000D můžete veškerou nejistotu hodit za hlavu. Tato digitální zrcadlovka je totiž vhodná právě pro začátečníky, kteří to s fotografováním a natáčením videí myslí vážně. První kroky fotografům usnadní vestavěný průvodce funkcemi a nastaveními. Užitečná je i bezplatná aplikace Canon Photo Companion, která poskytuje řadu tipů a rad, jak z nové zrcadlovky vytěžit naprosté maximum. Vedle základních automatických režimů a řady kreativních filtrů lze navíc využívat i šest speciálních nastavení snímku a dát tak volný průchod tvůrčím nápadům. Jejich realizaci usnadní i možnost vybírat mezi více než 80 vyměnitelnými objektivy. Noví fotografové určitě ocení i snadnou možnost sdílení svých zážitků na sociálních sítích.

www.canon.cz