Vajíčka nejsou všechno! Zabavte děti a pobavte vaše nejbližší velikonoční výzdobou, kterou si sami společně vyrobíte PDF Tisk Email
Pátek, 30 Březen 2018 08:15

alt

Vlastní veselé přání? Nebo rámeček na fotografii? A co krabička na sladkosti? A to všechno stylově s motivem Velikonoc. Stačí jen vybrat, vytisknout a začít skládat. Zdarma a s návodem. Creative Park společnosti Canon nabízí zábavu, která bude bavit malé i tvořivé dospělé.

 

Zapnout počítač a vyhledat internetové stránky Creative Park s velikonočními motivy. V tu chvíli máte o tematickou výzdobu vašeho bytu či domu po dobu Velikonoc postaráno. Můžete k tomu využít i vlastní fotografie, protože Creative Park nabízí možnost si vytvořit velikonoční rámeček pro snímek, který máte nejradši. Můžete si ho vystavit doma, ale můžete ho třeba poslat i svým blízkým pro radost.

Print_More.jpg

Velikonoční výzdoba ale není samozřejmě to jediné, co Creative Park zdarma nabízí. Vybírat můžete od jednoduchých 3D papírových mozaik, zvířecích postaviček či tradičních japonských origami až po sofistikovaný model Boeingu 747 nebo kopii milánské katedrály. Možností jsou stovky. Protože Creative Park myslí na všechny věkové skupiny, najdete zde vystřihovánky pro úplně malé děti, které si je navíc mohou samy vybarvit, i náročné modely složené z mnoha dílů pro zkušené modeláře.

Majitelé tiskáren Canon PIXMA, kteří používají originální inkousty Canon, navíc získávají přístup k velkému množství prémiového obsahu v databázi Creative Park Premium. K dispozici tak mají fotografie, ilustrace, výrobky z papíru a další materiály od mezinárodně uznávaných fotografů a umělců.

Aktualizováno Pondělí, 02 Duben 2018 08:21
 

Reklama

Banner