Pochutnejte si na skvělých ginech od značky Marks & Spencer PDF Tisk Email
Čtvrtek, 18 Listopad 2021 20:12
alt

Rádi si občas dáte alkohol, ale chtěli byste vyzkoušet něco nového? Už vás totiž nudí klasičtí výrobci všemožného alkoholu a rádi byste se obrátili na úplně jinou firmu, která dokáže vyrobit stejně tak luxusní a kvalitní alkoholové nápoje jako firma, která se k tomu přímo specializuje? Známá společnost Marks & Spencer vás nadchne i v tomto oboru!

 

Značka Marks & Spencer, které se přezdívá povětšinou jen zkráceně M&S, je známá díky prodeji kvalitního oblečení pro děti i dospělé, doplňků do domácnosti, ale i prodejem potravin. A když se bavíme o těch potravinách, je jasné, že v nich nemůže chybět i nějaký ten alkohol, a to především giny, které jsem měl já sám možnost ochutnat!

alt

Musím uznat, že jsem velkým zastáncem kvalitního pití, a to samozřejmě i alkoholu. Rád páruji vhodná vína, ale nepohrdnu jednou za čas ani tvrdším alkoholem. Vždy ale musí být kvalitní! Přemýšlel jsem tedy, zda nevyzkoušet něco tak trochu jiného a z drahého pití nepřejít k levnějšímu, ale stejně tak kvalitnímu alkoholu?

Objednal jsem si giny firmy M&S a musím uznat, že právě ty dokázaly předejít všechna má očekávání. Jedná se o úžasné prolnutí chutí, ale to za příznivou cenu. Když byste si dali stejně kvalitní gin v nějaké restauraci, bude vás stát mnohem více než právě tento od Marks & Spencer. Zkrátka firma dokázala vytvořit výborný gin, a to za skvělou cenu.

alt

Kromě ginů prodává M&S i alkoholické nápoje s příchutěmi „v plechu“. Mezi takovými nápoji bychom mohli jmenovat třeba Piňa Coladu, která představuje koktejl z tvrdého alkoholu a nealkoholického nápoje – přesněji ananasová šťáva, bílý rum a kokosový krém. Úplně stejně je k dispozici i M&S Mojito, které tvoří směs bílého rumu, máty a třtinového cukru.

alt

MARKS & SPENCER

Aktualizováno Sobota, 20 Listopad 2021 09:56
 

Reklama

Banner