Sezóna Pumpkin Spice Latte ve Starbucks začíná a přináší lahodné novinky PDF Tisk Email
Středa, 15 Září 2021 17:05

alt

Ikonické Pumpkin Spice Latte bude kralovat v kavárnách Starbucks i během tohoto podzimu. Jeden z nejoblíbenějších nápojů se vrací do nabídky, a to i ve veganské verzi. Úplnou novinkou je lahodná krémová varianta Pumpkin Spice Cream Latte.

Oblíbený nápoj, který je kombinací espressa, sirupu s příchutí dýňového koláče a napěněného mléka ozdobeného šlehačkou a kořeněným dýňovým posypem, přichází i letos ve zcela veganské verzi. Veganský sirup mohou zákazníci kombinovat s několika druhy mléčných alternativ ze stálé nabídky Starbucks, ale také s veganskou šlehačkou, která je součástí stálé veganské nabídky ve všech kavárnách Starbucks.

alt

Nezaměnitelné Pumpkin Spice Latte bude dostupné od úterý 14. září ve všech kavárnách Starbucks v teplé i ledové verzi a také ve formě Frappuccina. Vychutnat si ho můžete během celého podzimu. Novinkou letošního roku je vylepšené krémové Pumpkin Spice Cream Latte, které představuje kombinaci Pumpkin Spice sirupu s mixem smetany a mléka, Blonde Espresso RoastPumpkin Spice drtě pro jedinečný efekt. Pokud rádi zkoušíte nové věci, určitě si ho během letošního podzimu nenechte ujít.

Pokud si své Pumpkin Spice Latte necháte připravit do vlastního tumbleru nebo cold-cupu, pomůžete přírodě a navíc získáte slevu 10 Kč.

Zdroj a foto: Starbucks

Aktualizováno Pátek, 17 Září 2021 10:02
 

Reklama

Banner