Jemná chuť plná energie s novou kávou Starbucks® Blonde Roast PDF Tisk Email
Úterý, 22 Leden 2019 23:05

alt

Pro všechny fanoušky jedinečného kávového aroma a jemné delikátní chuti přináší Starbucks novinku - světle praženou kávu Blonde Roast. Světlejší pražení kávových zrn zachovává kávě lehkost a jemnost, aniž by přišla o plnou chuť či obsah kofeinu.

 

Starbucks Blonde Espresso Roast prochází jemným pražením, které kávě dodává charakteristické sladké podtóny. Novinka v nabídce poskytne alternativu ke směsi Starbucks Signature Espresso Roast, používané již více než 40 let. Milovníci kávy nyní mají možnost přizpůsobit nápoj svým chuťovým preferencím i pomocí stupně pražení a vybrat si mezi klasickou směsí Espresso Roast a jemnější Blonde Roast.

Novinka Starbucks Blonde Espresso Roast byla vytvořena týmem nejlepších mistrů pražičů a míchačů kávy. Kávová zrna z Latinské Ameriky a východní Afriky jsou pražena tak, aby byla zvýrazněna jejich mírná sladkost. Výsledkem je chuť, která vyniká jemností, sladkými citrusovými tóny a delikátním plným tělem. Všechny oblíbené nápoje, jako je klasické Espresso, Cappuccino, Americano, Flat White, Maple Latté nebo Caramel Macchiato, si tak zákazníci budou moci vyzkoušet v jemnější variantě, a to za stejnou cenu, na jakou jsou zvyklí.

Kromě kávové novinky najdete nyní ve všech kavárnách Starbucks také novou nabídku dezertů, které skvěle doplňují právě jemnou chuť kávy Blonde Roast. Vychutnat si můžete například New York Cheesecake, lahodný Chocolate Cake nebo skvělý Carrot Cake. V nabídce najdete také čerstvé sendviče pro všechny, kteří potřebují rychlý a kvalitní snack v průběhu hektického dne.

Pokud nemáte čas posedět v kavárně, vybranou kávu si samozřejmě můžete odnést s sebou. Budete-li chtít ušetřit a udělat něco dobrého pro životní prostředí, využijte akce “přines si svůj vlastní tumbler”, platné ve všech kavárnách Starbucks v České republice. Na každý nápoj připravený do vlastního termošálku dostanete slevu 10 Kč.

alt
Aktualizováno Neděle, 27 Leden 2019 23:22
 

Reklama

Banner