Překvapte pod stromečkem své nejdražší limitovanou edicí výrobníků SodaStream Spirit Edition ve třech módních barvách. Limitovaná edice Spirit Edition se představuje ve třech módních barvách, jsou jimi stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue, pochopitelně i s lahvemi z plastu bez BPA v odpovídající barvě výrobníku.

Jistě znáte ten pocit, kdy při rozbalování dárků pod vánočním stromkem se zatajeným dechem čekáme, jak se obdarovaný bude tvářit a zda se mu na tváři objeví úsměv nebo radostné vykřiknutí, které řekne vše. Konkrétní emoci vám bohužel zaručit nemůžeme, ale milovníky nadčasového designu a perlivých vod rozhodně nezklamete. Výrobníky SodaStream Spirit jsou navíc provedeny v jemných pastelových barvách, které budou ozdobou každé kuchyně. A až k vám dorazí vánoční návštěva, budete skvěle připraveni.

Společnost SodaStream dokázala povýšit užitečné vybavení domácnosti na designovou záležitost, o čemž svědčí ocenění za design Red Dot Award. Kvalitu a výkon výrobníků SodaStream, což jsou pro spotřebitele podstatná kritéria, pak může doložit vítězství v testu výrobníků perlivé vody d’Test.

Nová limitovaná kompletní sada Studio Edition s výrobníkem domácí perlivé vody SodaStream Spirit dále obsahuje tlaku odolnou lahev bez BPA, dámskou lahev do kabelky 0,5 ml v barvě výrobníku, 2 ks sklenic ze speciální edice o objemu 330 ml a bombičku s potravinářským CO2plynem až na 80 l perlivé vody.

A nebylo by krásné naučit vaše děti šetrnosti a ekologickému cítění? S výrobníky SodaStream půjdete příkladem. Nebudete totiž domů nosit žádné plastové lahve, kromě toho vám ušetří spoustu času, které byste jinak museli strávit v obchodě nakupováním balíků vod.

sodastream1

Doporučená akční cena 2349 Kč

www.sodastream.cz