Nápoje & Koktejly
Co pro nás znamená dobré víno? PDF Tisk Email
Pondělí, 13 Březen 2023 15:18

norbertvino2

Co pro nás znamená dobré víno? Co si pod tím kdo představuje?Máme vína červená, bílá, růžová. Znalci vědí, že dokonce i oranžová Známe vína portská, sherry nebo vína perlivá. Snad každý národ pěstuje vína a snad každý člověk na světě víno pil nebo pije.  Někdo má rád vína těžká a hutná někdo zase vína lehká a svěží.

Aktualizováno Úterý, 14 Březen 2023 12:42
Celý článek...
 
Ženy v Česku jsou milovnicemi piva, ukazuje průzkum Prazdroje. Pomáhá rozmanitá nabídka a útulnost hospod PDF Tisk Email
Úterý, 07 Březen 2023 06:24

alt

Na pivo nebo na víno? Jakou odpověď zvolí čeští muži, je celkem jasné. Velká většina z nich – 86 procent – dává přednost tomu zajít si s přáteli na oblíbený čepovaný ležák, nebo výčepní desítku. Pivo ale jako první volbu před vínem označila v aktuálním průzkumu Plzeňského Prazdroje překvapivě i nadpoloviční část žen – konkrétně 52 procent.

Aktualizováno Pátek, 10 Březen 2023 08:05
Celý článek...
 
Březen – měsíc ryzlinku, první sluníčko, záchvěvy mrazu i MDŽ. Jaká vína obohatí tento měsíc? PDF Tisk Email
Středa, 01 Březen 2023 11:49

 

V březnu se to místy už zelená a voní jarem, ale zima se ještě nevzdává. Jaká vína vám v tomto období přijdou k chuti? Národní sommelierka Klára Kollárová při výběru ze stovky letošních nejlepších vín zohledňuje jak rytmus přírody, tak i naše svátky a tradice. Pojďme si představit vína, která souzní s přechodem zimy do jara, budou perfektním dárkem k MDŽ a také neopomeňme skutečnost, že březen je měsícem ryzlinku. Všechna tato vína jsou až do konce roku vystavena v Salonu vín ve Valticích, kde je můžete degustovat i zakoupit.

Aktualizováno Sobota, 04 Březen 2023 20:54
Celý článek...
 
Zájem o ochucená nealkoholická piva roste. Birell proto přichází se třemi novinkami PDF Tisk Email
Sobota, 25 Únor 2023 07:26

Birell limitovaná edice 2

Jednička na trhu nealkoholických piv představuje novou limitovanou edici ochucených nealko radlerů. Reaguje tak na rostoucí trend mezi dospělými spotřebiteli. Ovocná piva na bázi Birellu Světlého budou nově k mání i s netradičními příchutěmi Mango & Citrón, Borůvka & Brusinka a Mandarinka & Yuzu. Všechny tři nové varianty obsahují méně cukru a stejně jako ostatní nápoje Birell jsou bez umělých sladidel, barviv a konzervantů.

Aktualizováno Sobota, 25 Únor 2023 14:14
Celý článek...
 
A máme tu masopust! S těmi nejlepšími českými destiláty, které nesmí chybět na žádné tradiční veselici PDF Tisk Email
Sobota, 18 Únor 2023 09:45

alt

Masopustní přípravy jsou v plném proudu. Kromě dobrého a tučného jídla se ale žádné takové veselí neobejde bez tradičních českých alkoholických destilátů, které po vydatném hodování pomohou odlehčit vašemu žaludku a pořádně vás zahřejí po venkovních oslavách a průvodech. Proto jsme pro vás vybrali nápoje, které letošnímu masopustu dodají ten správný říz.

Aktualizováno Neděle, 19 Únor 2023 12:56
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 115

Reklama

Banner