Marek Eben s Klárou Medkovou slavnostně otevřeli L’Osterii PDF Tisk Email
Pondělí, 09 Červenec 2018 09:49

alt

Restaurace L’Osteria, jejíž oblíbený koncept úspěšně funguje již v pěti evropských zemích, slavnostně otevřel svou první restauraci v Čechách. Jejím zázemím jsou prostory architektonického skvostu budovy Drn na Národní třídě v Praze. Rodinná atmosféra, čilý ruch, skvělé jídlo a pití a promyšlený interiér v duchu „srdečného Itala od vedle“ – to jsou prvky, které dělají L’Osterii jedinečnou a které přilákaly řadu českých celebrit, které si nenechají dobré italské jídlo ujít.

 

Největším překvapení byla Martina Gavrieli a s partnerem Marcusem Tranem. Martina je v sedmém měsíci těhotenství, a to po osmi letech snažení se o své třetí dítě. Pro Marcuse to bude dítě první. Co to bude sympatický pár zatím neví, miminko se zatím neukázalo ve správném úhlu. Martina jí v těhotenství především ovoce a zeleninu a v L’Osterii si pochutnávala nejvíce na melounu s prosciuttem.

Gavrieli

  Na slavnostní openingu L’Osterie se také objevila Zuzana Belohorcová s partnerem Vlastou Hájkem. Ti se zrovna vrátili z Miami, kde žijí a do Čech vždy přijíždějí na léto. Po téměř roce za louží si správný pražský večírek vždy užijí.

Belohorcová

Překvapením byla i Petra Paroubková, která se ve společnosti téměř dva roky neukázala. Petra žije svůj život s dcerou, pracuje a jak zmínila je i otevřená potkat nového partnera, i když rozvedená stále ještě není.

Hrubešová, Eben

Slavnostního otevření se ujal Marek EbenKlárou Medkovou. Této nesourodé dvojici to moc slušelo. Oba jsou přátelé majitelů restaurace stejně jako moderátor akce Roman Vojtek.

Puhajková, Jasanovská

V restaurace L’Osteria je typická svou pizzou pouze obřích rozměrů, které přesahují přes okraje talíře a je obvyklé, že si pár objedná jednu společnou s různě obloženými polovinami.  Ochutnat ji dorazila také herečka Markéta Hrubešová s rodinou, Eva Čížkovská nebo Inna Puhajková a Kateřina Průšová.

Text i foto: IDMedia s.r.o.
Aktualizováno Pondělí, 09 Červenec 2018 10:27
 

Reklama

Banner