Užijte si místní kuchyni v originálně zpracovaném menu. Kde? V Café Restaurant Kaprova 8 PDF Tisk Email
Neděle, 15 Duben 2018 08:03

alt

Nabízí zde skvělý chuťový zážitek při ochutnání českého menu, které je připravováno s láskou pod taktovkou šéfkuchaře Pavla Buchwaldka.Vychutnejte si regionální kuchyni v netradičně zpracovaném menu. V restaurantu  Kaprova 8 vaří výhradně podle původních receptur, využívají čerstvé lokální suroviny.

 

Rozhodující je pro šéfkuchaře kvalita, přiměřená cena i skvělé prostředí. Hlavním důvodem, proč do Kaprovy 8 zamířit je ovšem TAFELSPITZ. Jedině zde si vychutnáte servírování tabulové špičky tak, aby odpovídaly původní rakouské receptuře a stylu.

Vydejte se do restaurantu, kde na vás nečeká zbytečný luxus, ale příjemné prostředí skvělá kuchyně i ochotný personál – kvalita servisu je totiž jedním z pilířů, na kterých si provozovatelé restaurantu zakládají.

alt

Jak vysvětluje zakladatel Restaurantu Robert Krejčí: „Ctíme rčení, že spokojený host se vrací. A spokojenost zajistí nejen skvělá kuchyně, ale také precizní služby a servírování. Jestliže nevíte, kam pozvat známé na snídani, kamarády na dobré jídlo, partnerku na skvělou večeři, nyní byste měli mít jasno. Café Restaurant Kaprova 8 je správnou volbou pro jakoukoliv denní i večerní příležitost.“

Café Restaurant Kaprova 8 najdete jen 1 min od Staroměstského náměstí. CAFÉ RESTAURANT Kaprova 8, Kaprova 8, 110 00  Praha 1

Sledujte nás na www.kaprovaosm.cz.

Aktualizováno Pondělí, 16 Duben 2018 08:07
 

Reklama

Banner