Pekařství PAUL přináší Francii na Váš stůl již 10 let Soutěžte o ceny za 100.000 Kč! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 18 Leden 2018 21:30


box mini macarons 2

Francouzské pekařství PAUL oslaví v letošním roce 10 let na českém trhu. Již od roku 2008 přinášíme českým zákazníkům to nejlepší z francouzské pekařské a cukrářské tradice. Kulaté výročí bychom chtěli oslavit především s našimi zákazníky, kterých rok od roku přibývá.

 

Po celý rok 2018 si bude francouzské pekařství PAUL připomínat své desáté narozeniny formou nejrůznějších akcí a speciálních dárků pro své příznivce a zákazníky. Oslavy odstartují na jaře, přesněji 23. března, na Světový den makronek. Makronky jsou symbolem zručnosti francouzských mistrů cukrářů a zároveň jedním z nejoblíbenějších výrobků pekařství PAUL. Proto právě v tento den odstartuje soutěž, ve které půjde o ceny za více než 100.000 Kč! Až do 5. června budete mít možnost vyhrát poukázku na skvělé dobroty v pekařství PAUL. 10 týdnů x 10 výher týdně = 100 výher v celkové výši přes 100.000 Kč.

Zúčastnit se soutěže může každý, kdo je registrovaným členem Merci Clubu. Stačí koupit jednu jedinou velkou makronku nebo krabičku minimakronek a můžete začít soutěžit. Tak je to jednoduché! Pokud není zákazník členem Merci Clubu, může se online zaregistrovat na www.paul-cz.com/merci-club

Začněte den ve francouzském pekařství PAUL

Máte rádi snídani „na vidličku“, ale ráno nemáte doma na vaření čas ani energii? Nechte to na nás - v pekařství PAUL jsme připravili novinku v podobě tří variant čerstvě připravených vydatných omelet. Ideální volba pro všechny, kteří chtějí posnídat zdravě, kvalitně a chutně. Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, vychutnejte si ji tedy v klidu ve stylovém prostředí francouzského pekařství PAUL.

Omeleta se šunkou a sýrem je oblíbenou klasikou, která nikdy nezklame. Kombinace kvalitní šunky a sýru ementál s čerstvou pažitkou.

PAUL Omelettes 2018 Cheese

Omeleta se žampiony, šunkou a sýrem je zjemněná přidanou smetanou, která jí dodává i výjimečně hladkou konzistenci.

PAUL Omelettes 2018 Combo

Milovníky sýra pak potěší Sýrová omeleta s poctivou dávkou ementálu a cheddaru. Čerstvá pažitka samozřejmě nesmí chybět.

Ke každé omeletě dostane zákazník dvě sezamové bulky. Omelety budou k dostání od 9. ledna 2018.

Pekařství PAUL – celosvětová síť s téměř 130 lety tradice!

Andel 1

První česká pobočka sítě originálních francouzských pekařství PAUL se otevřela na sklonku září 2008. Šlo nejen o první prodejnu v České republice, ale dokonce v celé střední a východní Evropě. Díky okamžité oblibě a rostoucímu počtu zákazníků následovala rychlá expanze a dnes má pekařství PAUL v Praze již 17 prodejen a centrální pekárnu.

Historie francouzského pekařství však sahá mnohem dále, až do roku 1889, kdy zakladatel konceptu pan Charlemagne Mayot otevřel první pekařský krámek. Úspěšně se rozvíjející pekařství převzal v roce 1958 jeho vnuk Francis Holder, muž, jehož zásluhou se PAUL stal jedničkou v oblasti pekařství ve Francii. I přes rostoucí prosperitu svého podnikání začal však po čase pan Holder cítit, že zaměřit se jen na masovou produkci mu ke spokojenosti nestačí a začal s nostalgií vzpomínat na své kořeny. V roce 1972 se rozhodl transformovat rodinné pekařství v Lille, ve kterém vyrůstal a kde se kdysi pod vedením svého otce naučil řemeslu. Přidal dřevěný pult a část pekárny otevřel, takže se zákazníci mohli sami dívat, jak se chléb připravuje a peče. Jednoduchá, ale zcela nová koncepce se stala základem úspěchu značky.

Francis Holder stál v čele společnosti od roku 1958 do 2007 a pod jeho vedením se značka PAUL rozšířila do celého světa. V expanzi nyní pokračuje i jeho syn Maxime.

www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com

Aktualizováno Pondělí, 22 Leden 2018 11:40
 

Reklama

Banner