LED Bed vám změní život PDF Tisk Email
Pondělí, 16 Září 2019 16:44

Cítíte se unavení, trápí vás problémy se zdravím nebo máte nezdravou pleť? Sportujete a chcete zvýšit váš výkon? Potřebujete si dobít energii? Na český trh přichází jedinečný přístroj založený na bázi fototerapie – LED Bed.

 

alt

A co je vlastně LED Bed? Jedná se o lůžko obsahující 28 000 LED diod, do kterého se pohodlně uložíte. Aplikace LED světla na tkáň  zajistí průchod fotonů prostřednictvím intenzivního červeného, modrého a infračerveného světla do buněk. Tím se začnou buňky samovolně ozdravovat a regenerovat, ať již se jedná o pokožku, sliznice nebo i orgány.

Led Bed geniálně zajistí velké a okamžité okysličování buněk v celém těle. Ozdraví vaší krev, doslova ji rozproudí a organismus se začne překvapivě rychle regenerovat.

Jednoduchá a přesto geniální metoda – fototerapie nebo chcete-li fotobiomodulační terapie.

Tato unikátní technologie spojená s nejmodernějším přístrojem LED Bed poskytuje jedinečnou možnost, jak výrazně zlepšit celkový zdravotní a fyzický stav. Velmi často se rovněž využívá jako podpora po operacích, doslova  nakopne váš imunitní systém, podporuje hojení po úrazech a pro dámy, které dbají o svoji pleť zajistí potřebnou produkci kolagenu a elastinu pro pokožku.

alt

Přístroj pro celkové ozdravení vašeho těla, pro kompletní regeneraci organismu, pro zdravou a krásnou pleť. Ve sportovním světě navíc pomáhá zvýšit výkonnost již po několika hodinách regeneruje organismus po náročném výkonu.

Ve světě krásy prokazatelně po pár kúrách zlepší vzhled pleti a její textury, odstraní pigmentové skvrny, povzbuzuje pleť, aby vypadala zdravěji.

alt

Anti-aging této terapie stimuluje krevní oběh a opravuje elastinová vlákna v tkáni, což pomáhá udržet pokožku pružnější a pevnější. V průběhu času se dosáhne zlepšeného okysličení a detoxikace, protože pokožka je posílena drobnými krevními buňkami, následuje zlepšená přirozená oprava a tvorba zdravé kůže. Kožní buňky rostou o 150% až 200% rychleji, jsou-li vystaveny terapii červeného světla. Tímto procesem hojení pokožky se také zlepší její struktura  a úroveň vlhkosti.

alt

Tato novinka na českém trhu vám doslova změní život a dobrá zpráva je, že je dostupná pro všechny. Jedna cca 20-ti minutová kůra vás vyjde na necelých 1000 Kč, včetně úvodního mikroskopického vyšetření, kde sami uvidíte vaši krev před a po zákroku. Rozdíl bude znatelný a důkaz o tom, že Led Bed je geniální dostanete okamžitě.

Led Bed nám ve zkratce nabízí být zdravý, krásný a mladý. Není to klišé ani vtip. Díky několika procedurám pro sebe a naše zdraví uděláme moc. Nemusíme dělat kompromisy mezi zdravím a krásou. Led Bed nabízí vše v jednom. V současné době jsou v celé ČR pouze 2 tyto přístroje. Jeden zde v Praze a druhý v Brně.  Vzhledem k tomu, že se však jedná o naprostou novinku a světový unikát, můžeme věřit, že těchto přístrojů zde bude daleko více.

alt

Aktualizováno Pondělí, 23 Září 2019 06:50
 

Reklama

Banner