Kontury trávníku zastřihnou ruční nůžky Fieldmann PDF Tisk Email
Pondělí, 02 Červenec 2018 19:46

alt

Dokonalý trávník musí mít také důsledně udržované kontury. Použití nůžek na trávu je tak samozřejmou součástí péče o hrany trávníku. Abychom nepoškodili rostliny na okrajích, je skoro nutností pořídit si nůžky na trávu. Ty mechanické jsou pak klasikou – vynikají lehkostí, odolností, nevyžadují prakticky žádnou údržbu, stojí doslova pár korun. Zahradní nůžky Fieldmann FZNR 1201 jsou praktické nůžky na trávu s rukojetí otočnou o 360 stupňů a ostřími z kvalitní nerezové oceli. 

 

Jednotlivá stébla trávy přelézající do záhonů už nemusí kazit dojem. Zarovnání okrajů trávníku do přesných kontur zajistí praktické zahradní nůžky na trávu Fieldmann FZNR 1201 o délce 330 mm. Hlavice otočná o 360 stupňů usnadní střih ve špatně přístupných částech zahrady. Ostří z nerezové oceli o délce střihu 13 cm s vlnitým výbrusem jsou jistotou přesného, čistého střihu se stejnoměrnou výškou. Rukojeť nůžek opatřená protiskluzovou ochranou z měkčeného plastu dobře padne do ruky a zajistí komfortní práci. Mechanismus s vratnou pružinou plynule otevírá držadla po každém střihu a snižuje tak námahu při střihání. Nůžky na trávu Fieldmann FZNR 1201 lze po použití rychle a jednoduše zajistit díky jednoruční pojistce.

Doporučená akční MO cena ručních nůžek na trávu Fieldmann FZNR 1201 je 159 Kč.

 

O značce FIELDMANN

Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již osmým rokem. Výrobky Fieldmann jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.

Více na www.fieldmann.cz

Aktualizováno Neděle, 08 Červenec 2018 20:06
 

Reklama

Banner