Stylové barvy a svěží vůně nejen na léto.. PDF Tisk Email
Pondělí, 28 Srpen 2017 11:38

Po velkém úspěchu závěsného WC bloku Bref Blue Aktiv přichází na český trh dvě nové varianty –Bref Purple Aktiv a Bref Turquoise Aktiv. Tak jako Bref Blue Aktiv i novinky účinně čistí, bojují proti vodnímu kameni a přináší svěžest vaší toaletě. Navíc, díky unikátní technologii v kuličkách Turquoise Aktiv a Purple Aktiv a také designu jejich košíčku se voda v závěru splachování obarví, účinné látky se nespláchnou a zůstávají působit v toaletní míse, čímž zajistí hygienickou čistotu a svěží vůni i mezi jednotlivými spláchnutími.

 

Nebylo by skvělé mít toaletu vždy čistou a svěží jako modrá laguna nebo rozkvetlé pole levandule? S novými tuhými bloky Bref to možné je! Díky technologii Color Water můžete vidět jak Bref Purple Aktiv a Bref Turquoise Aktiv udržují vaši toaletu čistou a svěží i mezi spláchnutími. Tyrkysové a fialové kuličky WC bloků jsou obohaceny o účinné látky, které se uvolní na konci spláchnutí. Důkazem je tyrkysová nebo fialová voda, která zůstává v toaletní míse a udržuje její čistotu a svěžest. Kromě hygienické čistoty obě varianty nového Brefu bojují i proti vodnímu kameni a přinášejí svěží vůni po dobu až 250 spláchnutí. Navíc, jsou vybaveny moderním a inspirativním designem, tudíž se výborně hodí do každé toalety. Nový WC blok Bref Purple Aktiv a Bref Turquoise Aktiv se poprvé objeví v obchodech v srpnu 2017, a to hned ve třech velikostech za doporučenou maloobchodní cenu 59 Kč.

Řada tablet a gelů na mytí nádobí Somat GOLD je nyní rozšířená o varianty Lemon & Lime se svěží vůní citrusů. Podobně jako neparfémované tablety a gely Somat GOLD i novinky řady Lemon & Lime lehce zatočí se zaschlými zbytky jídel a připáleninami. Vaše nádobí tak bude dokonale čisté a zářivě lesklé. Hledáte prostředky do myčky nádobí, které dokonale odstraní i odolné nečistoty? Tou správnou volbou pro vás je prémiová řada multifunkčních tablet a gelů Somat GOLD. S tabletami a gely Somat GOLD dosáhnete skvělých výsledků mytí již při 40°C. Díky jejich funkci odmáčení můžete také zapomenout na zdlouhavé předmývání připálenin a zaschlých zbytků. Nyní jsou navíc dostupné i ve variantě Lemon & Lime.

Multifunkční tablety Somat GOLD Lemon & Lime
Tablety Somat GOLD Lemon & Lime jsou nejlepší proti připáleninám. Obsahují miliony účinných částic, které pronikají hluboko do nečistot a poskytují až 12 funkcí pro dokonale čisté nádobí. Mezi jinými i funkci soli a leštidla, ochranu skla před korozí a funkci rychlého schnutí.  To vše je ještě doplněné o svěží vůni citrónu a limetky.

Lépe a rychleji se při mycím procesu rozpouští, takže působí okamžitě po spuštění mycího cyklu. Vynikajících výsledků dosahuje i při mytí na 40°C a při krátkých cyklech. Výhodou je možnost flexibilního dávkování podle stupně znečištění. Stačí nalít požadované množství prostředku do dávkovače. Tekutiny z obou komor dvoukomorové lahve se při dávkování smísí a zajistí dokonalý výsledek mytí. Podobně jako tablety Somat GOLD i gel má funkci soli a leštidla, chrání sklo a je extra účinný proti připáleninám. Tablety Somat GOLD Lemon & Lime jsou k dispozici v balení po 40 a 60 kusech za doporučenou maloobchodní cenu 359,90 Kč a 499 Kč. Somat GOLD Gel Lemon & Lime je k dostání ve velikosti s 30 mycími dávkami za 179 Kč, 60 mycími dávkami za 359,9 Kč a 90 mycími dávkami za 499 Kč. Více informací naleznete na www.somat.cz. Pro více informací o tom, jak správně a účinně mýt nádobí, zhlédněte zábavné kreslené příběhy Marie a její myčky Dishyho.

Více na kanálu YouTube: https://goo.gl/XmXeBP

Aktualizováno Pondělí, 28 Srpen 2017 11:47
 

Reklama

Banner