Hilton Prague oceněn jako „Nejlepší hotel v České republice“ již pátým rokem v řadě! PDF Tisk Email
Středa, 22 Únor 2012 11:37

Hotel Hilton Prague byl již pětkrát za sebou zvolen „Nejlepším hotelem v České republice“ v rámci prestižního ocenění Travel Trade Gazette (TTG) Travel Awards 2012. 

 

Michael Specking, generální ředitel pražských hotelů Hilton uvedl: „Velmi si vážíme dosažení takového ocenění, o to více s vědomím, že je to pátá vítězná soška. Je to odměna a motivace pro celý tým hotelu Hilton Prague, jehož úsilí poskytovat služby na vysoké úrovni bylo oceněné spokojenými klienty a obchodními partnery, kteří pro nás hlasovali.”

Ceny TTG jsou udělovány na základě hlasování odborníků v cestovním ruchu, slavnostní udílení se konalo 3. února 2012. Byl zvolen jako „Nejlepší hotel pro obchodní klientelu ve východní Evropě“ v Business Traveller Awards 2011 a „Nejlepší hotel pro obchodní klientelu v České republice“ v Business Destinations Travel Awards 2011.

O Hilton Hotels & Resorts

Hilton Hotels & Resorts představuje jednu z nejuznávanějších značek v odvětví a současně vůdčí celosvětovou moderní hotelovou společnost. Od inauguračních plesů a hollywoodských galavečerů až po firemní akce a nezapomenutelné pobyty, je Hilton jak místem, kde se tvoří světová historie, uzavírají se dohody a připíjí se při jedinečných příležitostech, tak i oázou odpočinku. Vlajková loď společnosti, značka Hilton Worldwide, pokračuje v utužování svého dědictví inovací a rozvíjení produktů a služeb, aby uspokojila potřeby budoucích znalých globálních cestovatelů. Více než
144 000 členů týmu se věnuje hostům s cílem, aby se každý z nich cítil opečovávaný a vážený. Portfolio Hilton Hotels & Resorts dnes zahrnuje více než 540 hotelů v 78 zemích a značka stále zůstává synonymem slova „hotel.“

Podívejte se na aktuální novinky na www.hiltonglobalmediacenter.com nebo začněte svou cestu
na www.hilton.com. Uživatelé sociálních sítí se mohou zapojit na www.twitter.com/hiltononline, www.facebook.com/hilton a www.youtube.com/hilton. Hilton Hotels & Resorts je jedna z deseti vedoucích značek na trhu z řady Hilton Worldwide.

O společnosti Hilton Worldwide

Hilton Worldwide je vedoucí společností v oblasti hotelnictví, disponuje ubytovacími kapacitami různých kategorií, od luxusních hotelů a rezortů poskytujících kompletní servis, až po hotely střední kategorie.  Hilton Worldwide už přes 93 let poskytuje obchodním cestujícím i turistům vysoký standard v oblasti ubytování a s tím spojených služeb. Společnost je odhodlána i nadále pokračovat v tradici a obohacovat hosty hotelů všech svých značek po celém světě o výjimečné zážitky. Hilton Worldwide nabízí své služby ve více než 3 750 hotelích a 615 000 pokojích v 85 zemích
pod značkami Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton a Hilton Grand Vacations. Společnost provozuje také celosvětový věrnostní program Hilton HHonors®. Více informací o společnosti naleznete na www.HiltonWorldwide.com či www.HiltonWorldwideGlobalMediaCenter.com.

Aktualizováno Středa, 22 Únor 2012 22:02
 

Reklama

Banner