Romantika na Valentýna ve středověkém stylu v Dětenicích. Tisk
Sobota, 28 Leden 2012 00:32

Oslavte svátek lásky v netradičním prostředí středověku v Romantika na Valentýna ve středověkém stylu v Dětenicích kde zapomenete na okolní svět jednadvacátého století a budete mít dostatek času věnovat se sami sobě navzájem. Chcete zažít opravdovou romantiku se vším všudy a ještě mít nezapomenutelné zážitky?

 

Netradiční pojetí romantiky si velmi dobře vychutnáte ve středověké krčmě při večeři ve dvou za svitu svíček a v doprovodu živé historické hudby. Každý den kromě pondělí v krčmě zažijete středověké prostředí, kterého se můžete zúčastnit na vlastní kůži např. divokým tancem na stole, vymítáním ďábla některé z přítomných hříšnic, upalováním čarodějnic či vydražením otrokyně od pirátů.

Na svátek zamilovaných jsme připravili speciální valentýnský balíček pro dva za zvýhodněnou cenu, v kterém je zahrnuto vstupné na středověký program s večeří pro dvě osoby, prohlídku zámku a pivovaru,“ uvedl Petr Jindrák, ředitel Zámeckého resortu Dětenice.

Na přespání ve Středověkém hotelu budete vzpomínat ještě hodně dlouho poté, co do Dětenic přijedete. V hotelové recepci vás přivítá žebrák nebo čarodějnice a do pokoje vás doprovodí trpaslík s lucernou. Drsná mluva a prostředí zde číhá na každém rohu. V pokojích je přítmí, zvířecí kůže na zdech, všude jen ticho a vaše smysly velmi rychle zbystří, když uslyšíte jakýkoliv podezřelý zvuk… Středověký hotel je právem zařazen do řetězce unikátních hotelů světa „Unusual & Unique Hotels of the World,“ kde velmi rychle zapomenete na jednadvacáté století a alespoň na chvíli se vrátíte do doby dávno minulé, kterou znáte pouze ze starých filmů a historických románů.

Zámecký resort Dětenice

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.detenice.cz

Aktualizováno Sobota, 28 Leden 2012 00:32