Slovenské Tatry - dostupné lyžování na evropské úrovni! PDF Tisk Email
Neděle, 28 Listopad 2010 23:00

Slovenské Tatry - dostupné lyžování na evropské úrovni!

Toužíte po sportu, ale i po zábavě – a to za dostupných finančních podmínek? Nemusíte jezdit daleko. To vše nabízejí Vysoké a Nízké Tatry. Přesvědčte se sami. Investice posledních let změnily tamní lyžařské resorty k nepoznání. Tatry vám mohou nabídnout to, co jste tady před lety nečekali a za čím jste jezdili daleko do ciziny. Lyžaři mohou navíc využít více než 83 km tratí v nejlepších lyžařských střediscích Slovenské republiky na jeden skipas.

Načerpejte energii v hotelu Tri Studnickyv komplexu relaxačních procedur a masáží, zažijete pravý pokoj a pohodu.

undefined

undefined

 

 

Před nadcházející zimní sezónou přesáhly investiční náklady 21 milionů Eur. Nejrozsáhlejším resortem na Slovensku je Jasná Nízké Tatry. Toto moderní lyžařské centrum nabízí k lyžování více než 36 kilometrů upravených sjezdovekna severních a jižních svazích Chopku. Přepravní kapacita lanovek a vleků je skoro 25.000 osob za hodinu, moderní zasněžovací systém v délce více než 17 km poskytuje garanci sněhu minimálně pět měsíců v roce.

Středisko Jasná je komplexním resortem vhodným pro všechny kategorie lyžařů.

Tatranská Lomnice láká zase pro změnu do Vysokých Tater. Tento resort najdete v krásném vysokohorském prostředí s výbornými podmínkami pro zimní sporty ve výšce nad 2000 metrů nad mořem. Vysoké Tatry se mohou pochlubit šestikilometrovou carvingovou tratí z Lomnického sedla až do Tatranské Lomnice, kdy při sjezdu překonáte největší převýšení na Slovensku – až 1300 výškových metrů! Tato oblast je zároveň oblíbeným místem turistických výletů na nejvýše obývané místo Slovenska - Lomnický štít. Dovádět zde můžete jak přes den, tak i večer při tzv. noční sáňkovačce ve Starém Smokovci, která je pro návštěvníky velmi atraktivní.

4194947357_294131e44f_o

Obrovský přínos pro lyžařské zážitky na mnoha tatranských sjezdovkách přineslo zavedení SLOVAKIA SUPERSKIPASU. Využívání více než 83 km lyžařských tratí na jeden skipas je slovenským unikátem a sezónní senzací. Skipas je platný na 10 nebo 15 dní, nebo na celou sezónu ve střediscích Jasná Nízké Tatry, Vysoké Tatry – Tatranská Lomnice, Starý Smokovec, Štrbské pleso a také Donovaly a Vel’ká Rača.


Deset dní pořídíte za 200 Euro, a celá sezóna přijde pouze na 290 Euro. Cena je dokonce o 30 procent levnější než v loňské sezóně, kdy skipas nabízel menší počet kilometrů sjezdovek. Celosezónní lyžování v Tatrách je tak stejně drahé jak týdenní v Alpách. Předprodej Slovakia super skipasu končí 23. 12. 2010.Dostupné jsou samozřejmě i skipasy za velmi atraktivní cenu platné jen pro menší střediska jako jsou Starý Smokovec - Jakubkova Lúka, nebo Liptovská Teplička. V ceně super skipasu, ale i v ostatních typech tatranských skipasů, je i zásah horské služby.

Wellnes centrum v hotelu Grand (pro hotelové hosty zdarma) - Skiareál Jasná

Využít je možné také speciálních výhodných pobytových balíčků na týden nebo prodloužený víkend. V  jedné zvýhodněné ceně máte jak ubytování, stravu, wellness, ale také celodenní skipas. Návštěvníkům se tedy díky těmto balíčkům vyplatí v Tatrách ubytovat i lyžovat. Volbu ubytování máte skutečně širokou - od luxusních čtyřhvězdičkových hotelů, po krásné penziony, horské chaty či levné priváty.

undefined

Hotel a bungalovy SKI - Dvouhviezdičkový horský hotel se nachází v lyžařekém a turistickém centru Záhradky, v nadmořské výšce 998 m, cca 1 km od Jasnej. V bezprostřední blízkosti (cca 50m) je vyhledávaná a mezinárodně uznávaná sjezdová trať FIS, východiskový bod dvou šestisedačkových lanovek na Rovnú Hoľu a Priehybu.

www.jasna.sk

Zde najdete veškeré informace o ubytování, ubytovacích balíčcích, cenách permanentek, prostě vše, co potřebujete :-)

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Prosinec 2010 10:23
 

Reklama

Banner