Zažijte atmosféru lákavých červnových akcí v Trnavě a v okolních obcích PDF Tisk Email
Pátek, 17 Červen 2016 09:53

Výborná hudba, zábava, různé hry pro děti a dospělé, osobnosti fotbalového a hokejového světa - to vše na vás čeká v Regionu Tirnavia. Mezi vinicemi v Suché nad Parnou zažijete s přáteli posezení u sklenky dobrého vínka a příjemné lounge hudbě.

 

V Špačincích to budou koncerty a hvězdný fotbalový zápas. V Jaslovských Bohunicích zase tradiční festival slova a hudby ,, V Bohunicích při kostele "s moderátorem Danem Heriban z Horní Dolní. V Ružindole se pro nadšence sportu již připravuje tradiční "Fotbalový maraton - až 12 hodin fotbalu bez přerušení". No a Trnava nabídne neméně zajímavé divadelní představení ,, Radniční hry "nebo festival" Hudba na radnici, "kde si vychutnáte tóny klasické hudby.

OBEC Suchá nad Parnou

 Teplý letní večer při dobrém víně a ještě lepší lounge hudbě, to vám zaručí DJ Kattka spolu s elektronickým violoncello Magdalény Izakovičové. Vychutnáte si ho v místním vinařství TERRA parní právě tento pátek, 17.6., Během akce ,, parní PARTY ", které se začne o 19:00. O vaše pohodlí se postará restaurace Forhaus, která bude k dobrému vínu podávat lahodná jídla. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal, v Turistickém informačním centru - Regionu Tirnavia se sídlem v Městské věži v Trnavě nebo přímo před akcí.

OBEC Špačince

Na sobotu, 18. června, je připraven celodenní program s názvem ,, Odpoledne pro všechny ", který potěší všechny věkové kategorie a jeho největším lákadlem bude hvězdný fotbalový zápas. Síly si změří družstvo výběru starostů LMO, který tvoří všichni starostové mistři Evropy z května 2016 v Uherském Hradišti a výběr hokejistů a fotbalistů, mezi nimiž budou hrát například Richard Lintner, Richard Kapuš, Róbert Petrovický, Branko Radivojevič, Michal Ďuriš, Pavel Kopačka, Peter Fabuš a další. Na závěr dne je připraven velkolepý ohňostroj. Vstupenky je možné si zarezervovat v očí Špačince.

OBEC Jaslovské Bohunice

Následující víkend bude v Jaslovských Bohunicích patřit festivalu slova a hudby - "V Bohunicích při kostele." Amfiteátr se 17. - 18. června zaplní a přinese nevšední zážitky. Festival moderuje hvězda z Horní Dolní Dano Heriban, který účinkuje iv pátečním představení, které uvede Slovenské komorné divadlo Martin jako první divadelní sitcom s názvem www.narodnycintorin.sk. V sobotu, 18. června, si zase užijete hudební vystoupení a koncerty známých kapel se zvučnými jmény jako: HEX, ADAM Ďurica, FAMILY FRIEND, Bystrík BANDDA, ale i vstoupení tanečníků STREET BEATS CREW. Vstupenky je možné si zakoupit v síti Ticketportal, v pokladně očí nebo přímo na místě konání. 
OBEC Ružindol
Sobota, 25. června, přinese do této obce den plný sportu. Již tradičně ve zdejším areálu zdraví proběhne "Fotbalový maraton - 12 hodin fotbalu bez přerušení". Jde o jedinečnou sportovní akci, do které se každoročně zapojuje široká veřejnost i profesionálové. Součástí akce je i bohatý sportovní doprovodný program a Turnaj starých pánů.

MĚSTO TRNAVA

V Trnavě se ve dnech 23. - 24. června můžete těšit na již známé divadelní akci "Radniční hry". Pod širým nebem se na nádvoří historické trnavské radnice představí divadla Studio L S, Divadlo Teatro a Loď - Divadlo v podpalubí. Následující dva dny, tedy 25. - 26. června, můžete navštívit nový festival klasické hudby s příznačným názvem ,, Hudba na radnici ", kde si v podání Trnavského komorního orchestru (TKO) vyslechnete hudební díla slovenská a světových autorů od baroka až po současnost . Bude to opravdu nevšední umělecký zážitek.

Více informací o akcích najdete na www.regiontirnavia.sk

Aktualizováno Pátek, 17 Červen 2016 10:17
 

Reklama

Banner