Růžová tajemství Marie Terezie a drinky pro energii, zdraví i krásu PDF Tisk Email
Pondělí, 05 Říjen 2015 16:34

Plánujete víkend do hlavního města našich slovenských sousedů, Bratislavy? Nebo se chystáte na nákupy do ráje všech shopaholiků v Parndorfu nedaleko Vídně? Naplánujte si svůj výlet tak, abyste měly čas i samy na sebe!

blava

Dopřejte si oddych třeba v luxusním Zion Spa Grand Hotelu River Park Bratislava, které se nachází v jedenáctém patře moderního hotelu s příjemnou atmosférou. Nejen, že tady budete mít Bratislavu jako na dlani, ale užijete si výjimečné wellness služby. Třeba novinku, kterou jsou přepychové růžové terapie ukryté pod lákavým názvem Růžová tajemství Marie Terezie. Co vás čeká? Regenerační rituály, které vás unesou do voňavého světa krásy a relaxace.

Abyste po celodenním chození po městě, nebo po obchodech, určitě uvítáte růžovou relaxační masáž Mystic Rose s omlazujícím a regeneračním efektem těla, jako i mysli, za použití extra hydratace růžovým hydratačním gelem. Začiatok formulára

Nestihly jste si doma udělat manikúru? Tak se před výpravou za kulturou, kterou bratislavské město nabízí, nechte udělat růžovou manikúru Rose Glory. Budete při ní relaxovat a vaše ruce i mysl rozkvetou. Navíc si vychutnáte pohár růžového prosecca.

Drinky pro energii, zdraví i krásu

Dobít si baterky, chránit se proti nachlazení a zhubnout nějaké to kilo? Jedině s drinky od šéfkuchaře z Grand Hotelu Kempinski v Tatrách!

Dovolené jsou dávno pryč a s nimi možná i energie, kterou jste na nich načerpali. Dobít baterky si můžete znovu a to velmi jednoduše - stačí si namíchat ten správný drink. Jen pro vás ho připravil šéfkuchař  Grand Hotelu Kempinski High Tatras Tomáš Tejbus. A přidal ještě dva další: pro zdraví a štíhlou linii.

drink

Rychlé dobití baterek: Hrozno – broskev – žlutý meloun

Tento drink (smoothie) je skvělou energetickou bombou, když cítíme, že nám docházejí síly při práci, anebo jiné namáhavé činnosti. Žlutý meloun obsahuje hodně vody, zvyšuje soustředěnost a uvolňuje nervový systém. Hroznový cukr se uvolňuje do krve postupně a udržuje nás v dobré energetické kondici, hrozno má  zároveň  omlazující účinky. Broskev podporuje činnost mozku, odstraňuje únavu a slabost, dokonce zlepšuje náladu.

Proti nachlazení a chřipce: Zázvor – máta – citrón a horský lesní med

Z následující kombinace dokážeme doslova vyčarovat elixír proti nachlazení a chřipce. Zázvor známý take  jako ďumbier, má antibiotické účinky a zároveň obsahuje látky, které vám prohřejí celé tělo. Máta podporuje imunitní systém, má antiseptické účinky a odstraňuje bolesti končetin a kloubů. Citrón je samozřejmě obrovským zdrojem vitaminu C a med je velmi silný proti tvorbě infekcí. Takováto teplá limonáda je skvělým společníkem v období dlouhých podzimních večerů, osvěží, zahřeje a postará se o pevné zdraví.

Svěží hubnutí s ananasem, grepfruitem a limetkou:

Skvělý fresh džus, který nám dokonce pomůže při naší snaze shodit pár kilo. Ananas podporuje trávení a čistí trávicí trakt, navíc podporuje trávení bílkovin. Grepfruit pomáhá správnému nastavení metabolizmu a má nízký obsah cukru a zároveň podporuje obranyschopnost organizmu. Limetka nám po dobu hubnutí doplní vitamin C a příjemně osvěží.

FOTO: Grand Hotel Kempinski High Tatras

Aktualizováno Středa, 07 Říjen 2015 08:38
 

Reklama

Banner