Ben Cristovao: Na řádění na snowboardu musí zapomenout. Kvůli práci PDF Tisk Email
Neděle, 23 Březen 2014 21:03

Zpěvák Ben Cristovao zamířil o víkendu do Jasné v Nízkých Tatrách, kdysi se věnoval jízdě na snowboardu závodně, tentokrát se se ale k divoké jízdě na snowboardu nedostal, měl zde totiž pracovní povinnosti. Ačkoliv spíše mělo být spíše jarní počasí, zaskočila ho pořádná sněhová nadílka a čekalo na něj při odjezdu nepříjemné odmetávání sněhu z auta.

 

Nejen o tomto víkendu, ale i celkově tuto zimu prý prknu a sjezdovkám moc nedal. „Mám za sebou natáčení nové desky a před sebou turné a jak se znám na prkně dělám kraviny a skáču a mám před sebou spoustu pracovních povinností, tak jsem nechtěl, abych si přivodil nějaké zranění, mám určitou zodpovědnost k nasmlouvaným závazkům,“ prozradil Ben, který si Jasnou alespoň krátce prošel, podíval se na sjezdovky i do blízkého champagne baru, ale tradiční závod bikini ski ale prý nestihnul.

Večer pak na něj čekalo vystoupení v Jasné v Happy Endu. „Poprvé zde v Tatrách jsem vystupoval a ten klub je krásný, parádně jsem si užil, byl tam velice dobrý zvuk a fanoušci byli super ,“ prozradil zpěvák, jehož nová deska nese název Made In Czechoslovakia  a jedná se o jeho  třetí řadové album.

„Hory mám moc rád, jezdil jsem závodně i na snowboardu, byl to můj život, miluji ten pocit svobody, zajezdit si v prašanu, mám rád i léto a moře, ale když se na horách sejde parta lidí i počasí je to skvělý,“ prozradil zpěvák.

„Sice mi tentokrát nevyšlo, abych si zajezdil, ale doufám, že v příští sezoně tyto sjezdovky pokořím,“ prozradil zpěvák, který již zanedlouho vyráží na turné po Česku i Slovensku. Do května je zaměřeno spíše na menší česká i slovenská města a od září do listopadu bude orientováno na velká města.

Autor: Tatry Mountain Resorts

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Březen 2014 01:19
 

Reklama

Banner