Mareš a Faltýnová v Tatrách: Zamilované pohledy i líbačka na lanovce PDF Tisk Email
Neděle, 09 Březen 2014 21:12

Leoš Mareš a Petra Faltýnová  jsou zase jako dvě zamilované hrdličky Pár  si užil pár dní v Jasné v Nízkých Tatrách. Během návštěvy pár na sebe házel jeden zamilovaný pohled za druhý, užil si řádění na sněhu, vyzkoušel si jízdy novými lanovkami a večer si pak užili party v Happy Endu.

 

„Do  Nízkých Tater jsem jezdil s rodiči celé dětství, ale dlouho jsem tam nebyl, zíral jsem jak je to tu všechno modernizované a  opravdu se to vyrovná už alpským střediskám,“ prozradil Mareš, který navíc zavítal i na Mistrovství světa juniorů, které se v tu dobu právě v Nízkých Tatrách koná.

Moderátor si v Jasné v Nízkých Tatrách zalyžoval,  po lyžování si nenechal si ujít drink v novém nejvýše položeném rum baru na Slovensku, tedy přímo až vrcholu Chopku,  dokonce si na vrcholu v nové Rotundě prohlédl i nové pokoje, kde by s Petrou mohl strávit pořádnou romantickou noc. Pozve snad Petru příště na romantické ubytování právě sem?

„Na Chopok mám takovou hodně silnou vzpomínku z dětství, byli jsme tu s rodiči v létě a byl to snad moje nejdelší pěší túra, tak jsem si na ni hned vzpomněl, to zde ale  nebyla taková moderní lanovka až na vrchol, když jsem teď v té kopuli jel připadal jsem si jako v nějakém trochu sci-fi filmu,“ prozradil Mareš

Moderátor, kterého čeká moderování dalšího ročníku Hlasu Česko Slovenska, večer pak ukázal svůj smysl pro akčnost a během jeho vystoupení  vyskočil v Happy Endu na mixák a předvedl fanouškům pár tanečních kousků a tím je dostal pořádně do varu.

Po jeho vystoupení  se pak v VIP zóně skvěle bavil i slovenskou moderátorkou a tváří slovenské televize JOJ blonďatou Erikou Barkolovou, která v minulosti nafotila odvážné sexy fotky. Tato sympatická moderátorka se pak skvěle bavila i Marešovou partnerkou a pili drahé šampaňské.

Celý večer se Leoš pak Petry nehnul a jak sami uvidíte na fotografiích,zamilovanými pohledy rozhodně nešetřil. Pár ale nerad o svém soukromí mluví a nechce probírat ani mediální humbuk okolo jejich údajné krizi.

„Žádná krize nebyla, ale nezlobte se víc se ke svému soukromí nechci vyjadřovat,“  uvedl moderátor.

Jestli letos ještě vyrazí na hory, zatím neví. „Je to tak padesát na padesát, chtěl bych kvůli synovi, který se vrátil z lyžařské dovolené a chce jet znovu,  ale musím to ještě nějak vymyslet,“ prozradil moderátor.

Aktualizováno Pondělí, 10 Březen 2014 12:01
 

Reklama

Banner