Vlaďka Erbová ukázala krásnou postavu, nyní se chystá na svatbu! PDF Tisk Email
Pátek, 21 Červen 2013 17:54

Modelka Vlaďka Erbová a maminka dvou dětí na chvíli vypnula z pracovního shonu a odjela si odpočinout do Tatralandie v Nízkých Tatrách, kde se otevírala letní sezona. A oprvdu si to užila..

 

„Moc příjemně jsem si odpočinula, vyzkoušela jsem bazén s mořskou vodou v Tropical Paradise, zašla jsem si na masáž, pěkně jsem se vyspala a ještě jsem si nenechala ujít slavnostní odhalování hvězdy na chodníku slávy, která letos byla udělala postavičce Krtečkovi,“ prozradila svoje zážitky z pár dní odpočinku modelka.

Zároveň se nám Vlaďka svěřila, že tuto svatbu s Tomášem Řepkou nechává plně v rukou své managerky, chce si jí užít. Předchozí svatbu se známým hokejistou se snažila naplánovat do detailu sama a bylo to o starostech a stresu. Dokonce neví, jaké budou její šaty. Přeje si, aby byli jednoduché a krémové. Držíme Vlaďce palce, ať jí to dopadne dle jejích představ :-).

Hvězdu slavnostně odhalila vnučka Zdeňka Milera Karolina, která zdědila práva na Krtečka.

„V současné době probíhají jednání o tom, že by na Slovensku vznikl zábavní park ve stylu Krtečka, takový Krtkoland,“ prozrazuje Karolina Milerová.

Celé otvírání letní sezony se neslo v soutěžním duchu – celebrity z Polska, Slovenska a Česka a soutěžilo se v různých zajímavých aktivitách - jako bylo šnorchlování, sjezd na skluzavce či lukostřelba.

Některé celebrity si mohli vyzkoušet i novinku – a to létání ve vzdušném tunelu. Jedním z z odvážných, který se vrhl na tuto adrenalinovou novinku byl Sámer Issa!


Autor fotografií: Tatralandia

Aktualizováno Neděle, 23 Červen 2013 19:06
 

Reklama

Banner