Využijte! Svaz lyžařů ČR lyžuje v Tatrách se slevou! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 02 Prosinec 2010 10:23

jasna2

Slovenské Tatry mají pro více než 14.000 aktivních členů Svazu lyžařů České republiky dobrou zprávu: nadcházející zimu mohou využít slevu 20% u všech sezónních lístků.

Sezónní lístek je platný po celou sezónu a držitel ho nemusí využít najednou ve dnech jdoucích po sobě, ale kdykoli v sezóně.  Tyto lístky jsou k dispozici na 10, 15 dní nebo existuje i celosezónní permanentka. Milovníci zimních sportů rozhodně nebudou zklamáni. Lyžaři si budou moci užívat na více než 51 km lyžařských tratí v nejlepších slovenských lyžařských střediscích: Jasná v Nízkých Tatrách a ve Vysokých Tatrách v Tatranské Lomnici, Starém Smokovci i Liptovské Tepličce.

 

Jak konkrétně se sleva promítne v peněžence člena SLČR?

Například jednodenní lyžování v hlavní sezóně přijde na 29 €, v případě zakoupení patnáctidenního skipasu vyjde jeden den lyžování jen na 14,40 €. Čeští lyžaři tak ušetří 50% ve srovnání s nákupem jednodenního skipasu.

Slovenské Tatry vstoupily do nové éry kvalitnějších služeb, lepších sjezdovek a prvotřídních hotelů. Rozsáhlé investice posledních let změnily tamní lyžařské resorty k nepoznání. Nejmodernější lanovky, vleky, umělé zasněžování ve všech hlavních střediscích a v neposlední řadě spolupráce se Svazem lyžařů ČR – to a ještě mnoho dalšího jsou slovenské Tatry nové éry.

Tip: Jakmile budete v Tatrách, nezapomeňte ochutnat slovenský národní poklad:  vodku Nicolaus. 

01

Tuto 38% vodku stvořil Armin Starck před 140 lety na počest své lásky ke krásné herečce Zuzaně Bellovej.Elegantní a moderní láhev připomíná její svůdné křivky. Otevřete jí a nechte se unášet tou nejjemnější chutí nebo zvolte některou ze šesti příchutí likérů na bázi vodky. Jsou sladší a mají nižší obsah alkoholu než Nicolaus extra jemná 38 % vodka.

Likérka leží v krajinné oblasti Liptovské Mary, vysokých Tater a toku řeky Vah. Je úzce spjata s přírodou, a to včetně výrobních a technologických postupů. Filozofií likérky je používání těch nejlepších ingrediencí, výhradně přírodního původu a jejich velmi pečlivý výběr i samotné zpracování. Velkou devizou je zdroj vody z tatranských horských pramenů. Veškeré tradiční receptury jsou dědictvím po zakladatelích mikulášské likérky a tvoří slovenský národní poklad.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Prosinec 2010 10:27
 

Reklama

Banner