Nechte se hýčkat ve SPA & Wellness Aquapalace Praha PDF Tisk Email
Pondělí, 13 Březen 2023 03:10

aquapokutova

Rádi byste načerpali energii a sílu v průběhu března? Pak si nenechte ujít speciální akci v luxusním a krásném prostředí Spa & Wellness v Čestlicích. Čeká vás bohatá a pestrá nabídka služeb v podobě výhodného balíčku pěti aroma masáží ve formě permanentky. Navíc je pro všechny návštěvníky, kteří si zakoupí tento relaxační balíček plného hýčkání od hlavy až k patě, připraven i vstup zdarma do privátních tureckých lázní Hammam.

 

Aroma masáž jako ideální relax
Blahodárná, voňavá a relaxační masáž probudí každou buňku ve vašem těle. Základem druhu této masáže je hluboký relax a uvolnění těla i mysli za použití esenciálního oleje dle vaší nálady či třeba denní potřeby. Užijte si masáž celého těla, a to buď po dobu 30 nebo až 60 minut. Vyrazte do krásného prostředí Spa & Wellness v průběhu března a zažijte pořádnou dávku relaxu. Navíc je možné si zakoupit výhodnou permanentku, která obsahuje balíček 5 aroma masáží.
K dostání na e-shopu či na recepci Spa & Wellness Aquapalace Praha.

Kontakt na recepci:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a nebo telefon +420 271 104 131

Při zakoupení výhodné permanentky navíc obdržíte hodinový vstup zdarma do tradičních tureckých lázní Hammam.

aquapokutkat

Hammam jako dotek Dálného východu
Zatím, co si Turci užívají své lázně po staletí, do Evropy se tato záležitost dostala teprve nedávno a vzbudila u návštěvníků Spa & Wellness Aquapalace Praha řádný rozruch. Hammam pochází z dávných požadavků starověkých kultur a slouží k řádné a očistné kúře. Omýváním těla teplou vodou za použití speciálního mýdla na vyhřívaném mramorovaném lůžku a peelingu dochází k prokrvení pokožky, ale i ke zlepšení imunitního systému při pravidelném opakování. Objevte kouzlo tureckých lázní a zažijte dotek Dálného východu na vlastní kůži.

www.aquapalace.cz

Aktualizováno Pondělí, 13 Březen 2023 06:50