Lázně jako vánoční dárek, nadělte jedinečný prožitek! PDF Tisk Email
Pondělí, 15 Listopad 2021 09:02
alt

Naše země nabízí nespočet krásných míst, které stojí za to vidět a prozkoumat a stejně tak jsou to i lázeňská města, která mají styl a člověka zavádí spíše do doby první republiky. Lázeňský pobyt tak lidé mohou využít nejen pro utužení svého zdraví, ale i pro odpočinek a energii

 

Hydromasážní rituál, perličková koupel s přísadou, inhalace přírodní minerální vody, masáž éterickým olejem a nově i přírodní uhličitá koupel ve dvou zlatých vanách ve stylové lázeňské kabině … a navíc třeba rodinný pobyt během jarních prázdnin… Mějte blížící se svátky ještě kouzelnější a nadělte nejen sobě ale i svým blízkým Vánoční dárek v podobě léčebné, relaxační a wellness rekreace v lázních Luhačovice.

Navíc nyní je možné získat slevu 12 až 15 % na pobyty v roce 2022 s nejširším výběrem termínů a ubytování v těch nejatraktivnějších luhačovických hotelech Alexandria, Palace nebo Jurkovičům dům. Nabídka je časově omezená do 20. prosince 2021 s garancí vrácení peněz v plné výši v případě pandemických restrikcí. 

Pro zdraví, relaxaci a wellness - Lázně Luhačovice, a.s. (lazneluhacovice.cz)

Aktualizováno Pondělí, 15 Listopad 2021 10:06