Bulvární rebelka Eva Feuereislová dobojovala s nevzhlednými špeky PDF Tisk Email
Středa, 07 Květen 2014 20:00
Asi každého z nás trápí nějaké to kilo navíc a o to více máme "radost", když v tom nejsme sami a někdo ze známějších osobností je na tom stejně jako my. A jak se celebrity zbavují přebytečných kil, které je hyzdí?
Po lednovém zvětšení poprsí a liposukci, trávila Eva většinu času v posteli. Nedokázala si odpustit své oblíbené pamlsky a i když byla téměř bez pohybu, tak nejedla o nic méně, než před zákrokem.
Samozřejmě se ten příjem kalorií podepsal na její postavě a když si po měsíci a půl stoupla na váhu, tak se nestačila divit. Nemohla zapnout své oblíbené džínsy a řekla si: rázně dost! Sport Evě nic moc neříká a tak musela hledat jinou berličku, která by jí pomohla vrátit se zpět do formy.
Čekalo jí několik focení i přehlídka a musela být zase jako proutek.. Hledala dietu, která by nevyžadovala žádné cvičení a hlavně, aby nemusela trpět hlady. A našla!
Jako nejlepší volbou se jí zdála  tzv. strava astronautů, která byla vyvinutá laboratořích NASA a má za úkol nasytit, spalovat tukové zásoby a uchovat svalovou hmotu. Samozřejmě tuto stravu přijímají astronauti v kosmické lodi většinou v tubě.
Pro ty ostatní pozemšťany byla vyvinuta speciální dieta, která je v dehydrovaném stavu. Obsahuje pouze přírodní látky a je určená i pro ty největší "lenochy",- příprava je totiž velmi snadná! Jídla se pouze zalijí horkou vodou a některá stačí jen pár minut povařit v mikrovlnné troubě.
Desítky let výzkumu NASA vyvinuly jedinečnou dietu, která účinně pomáhá desítkám milionům lidí na naší planetě bojovat s nadbytečnými kily a teď máme možnost jí vyzkoušet i my.
A čím Evu dieta tolik nadchla?
Byla jsem překvapená, že dieta na hubnutí obsahuje tolik sladkých jídel, bez kterých bych asi být úplně nemohla. Jídelníček jsem si sestavila sama podle chuti a hubnutí šlo opravdu lehce. Nejhorší je, když se musí člověk hodně dietně omezovat, to se pak asi nedá tak lehce zvládnout a spousty lidí to vzdá. sdělila Eva Feuereislová, která byla s váhovým úbytkem velmi spokojená.
A co vy?
Podívejte se, jak Eva hubla: https://www.youtube.com/watch?v=TFoFuos6Igc
Autor. Ilona Marková
Více se dočtete na webových stránkách s příznačným názvem :www.Nezhubnesneplatis.cz.
Aktualizováno Čtvrtek, 08 Květen 2014 20:25