Citroën vyvinul magické brýle proti nevolnosti. Nyní představil jejich inovativní model PDF Tisk Email
Úterý, 18 Červen 2019 07:12

CITROENbryle

Francouzská automobilka uvádí druhou generaci brýlí Seetroën. Mají bojovat proti nevolnosti, kterou způsobuje jízda autem. Speciálně pak, když čtete. Novému modelu říkají Seetroën 19, do názvu automobilky tak Francouzi zakomponovali anglické slovo see – vidět.

 

Uvedení brýlí Seetroën v červenci 2018 rozhodně nezůstalo bez povšimnutí: více než 20 milionů shlédnutí a 15 000 kusů prodaných během několika měsíců. Povzbuzen tímto úspěchem přichází Citroën na trh s novým modelem těchto brýlí proti nevolnosti: Seetroën S19.

Brýle Seetroën S19 jsou dílem spolupráce start-up společnosti Boarding Ring s designovým studiem 5.5. Nové, ještě chytřejší brýle mají transparentní obroučky vyplněné modrou tekutinou, která vytváří linii horizontu a řeší tak konflikt smyslového vnímání.

Možnosti číst na displeji telefonu nebo tabletu jsou sice čím dál větší, nicméně kinetóza postihuje malé i velké cestovatele jak v autě, tak třeba na lodi, v autobuse apod. Tato novinka „100% Inspired by You“ pro větší pohodu se představila na veletrhu Vivatech - mezinárodním setkání inovací (16. – 18. května, Paris Expo, Portes de Versailles).

Seetroën S19 je limitovaná série 1 919 kusů vyrobená u příležitosti letošního 100 výročí značky.Předběžné objednávky limitované série brýlí se přijímají od 15. května s dodáním na začátku července. Oba dva modely brýlí Seetroën jsou k dispozici za 99 € v butiku lifestyle.citroen.com v následujících zemích: Francie, Portugalsko, Benelux, Španělsko, Itálie, Rakousko, Německo, Nizozemsko, Velká Británie, Irsko a Polsko. Zákazníci z ostatních zemí si brýle mohou objednat na internetových stránkách Citroën Racing. V České republice je možné brýle objednat přes dealerskou síť.

Oba modely Seetroën mohou nosit dospělí i děti od 10 let (po dokončení růstu vnitřního ucha). Brýle neobsahují čočky, takže je mohou používat všichni členové rodiny a cestující. Když se objeví počáteční příznaky nevolnosti, stačí nasadit si brýle na 10 až 12 minut.

brylecitroen


•    Citroën, který zaznamenal úspěch s brýlemi Seetroën proti nevolnosti při cestách, představil na akci VivaTech (16. – 18. května) další model pojmenovaný S19.
•    Brýle Seetroën S19 přebírají princip, který přinesl úspěch prvnímu modelu z července loňského roku: prostřednictvím zbarvené kapaliny vytvářejí linii obzoru a řeší tak smyslový diskomfort.
•    Oba modely se nyní prodávají v lifestylovém butiku značky za cenu 99 €  (lifestyle.citroen.com).

https://youtu.be/a_Bp9T6h6VQ

https://www.citroen.cz/uvod.html

Aktualizováno Úterý, 18 Červen 2019 07:28
 

Reklama

Banner