Auto & Moto
Centrum Prahy ovládnou stovky motocyklů Harley-Davidson PDF Tisk Email
Čtvrtek, 02 Září 2021 19:54

alt

Prague Harley Days se blíží a s nimi i tradiční spanilá jízda stovek motocyklů Harley-Davidson centrem Prahy. Ta letos proběhne v sobotu 4. září, kdy v 10 hodin vyrazí kolona motocyklů směr centrum. Trasa spanilé jízdy povede od holešovického výstaviště, kde se Prague Harley Days konají, do centra metropole se zastávkou na Václavském náměstí a následně se budou motocykly vracet podél nábřeží zpět do místa dění – do Holešovic.

Aktualizováno Sobota, 04 Září 2021 20:26
Celý článek...
 
Spojení elegantní sportovnosti s hospodárností: Volkswagen představí na IAA SUV kupé ID.5 GTX PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Srpen 2021 13:36

ID.5 GTX oslaví 7. září světovou výstavní premiéru jako maskovaná studie na mezinárodním autosalonu IAA v Mnichově. Nový crossover je elegantní jako kupé, silný jako SUV a navíc má výhradně elektrický pohon. První SUV kupé na základě modulární platformy pro elektromobily MEB přesvědčí elegantním designem a výkonným pohonem všech kol se dvěma elektromotory. Elektromobil  ID.5 GTX nabídne plnou konektivitu, přijímá aktualizace bezdrátově (Over-the-Air) a je vybaven technologií Car2X.

Aktualizováno Úterý, 24 Srpen 2021 14:38
Celý článek...
 
Prague Harley Days spouští předprodej naruby. Potřebujeme vás, říkají pořadatelé PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Srpen 2021 09:37

Tradiční letní akce Prague Harley Days plná motocyklů, zábavy, koncertů, dobrého jídla a pití, která se navíc letos opět propojí s Burgerfestem, se odhodlala k originálnímu a odvážnému kroku. Spustila takzvaný předprodej naruby, v němž dala svým fanouškům možnost ji finančně podpořit koupí dražší vstupenky v předprodeji než následně na místě. Cena vstupenky v takzvaném předprodeji Naruby startuje na 800 Kč a kromě možnosti nechat si za její nákup veřejně poděkovat nabídne všem i volný vstup na unikátní výstavu Veteran Mania, probíhající souběžně na střechách Křižíkových pavilonů.

Aktualizováno Úterý, 24 Srpen 2021 14:40
Celý článek...
 
Kia přiveze na pražskou náplavku tři premiéry – nejnovější modely Ceed i nový elektromobil EV6 PDF Tisk Email
Neděle, 22 Srpen 2021 13:32

Návštěvníci pražské náplavky si budou moci poslední srpnový víkend poprvé v České republice prohlédnout hned tři novinky značky Kia. Automobilka na výstavě ‚Auta na náplavce‘, která se bude konat od 26. do 29. srpna, představí v české premiéře facelift sportovní verze modelu ProCeed GT a kombi varianty Ceed Sportswagon. Veřejnou výstavní předpremiéru v Česku bude mít také nový elektromobil Kia EV6.

Aktualizováno Úterý, 24 Srpen 2021 14:32
Celý článek...
 
Národní rada osob se zdravotním postižením převzala od Citroënu vůz C5 Aircross Hybrid PDF Tisk Email
Sobota, 14 Srpen 2021 18:32

alt

Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením, pan Václav Krása, převzal z rukou Jaromíra Heřmanského, ředitele B2B pro značky Citroën, DS, Peugeot a Opel v rámci dlouhodobé spolupráce klíčky od zcela nového Citroënu C5 Aircross Hybrid. Tato spolupráce navazuje na komplexní program Handycars, který sdružuje všechny značky skupiny Emil Frey v České republice a je určen všem osobám se zdravotním postižením, opatrovníkům těchto osob i organizacím pečujícím o postižené.

Aktualizováno Neděle, 15 Srpen 2021 09:58
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 32

Reklama

Banner